Холодний край: у Боярці біля Києва школярі навчаються за температури 13°С

Активісти району

У міському управлінні освіти кажуть, що такою є ситуація лише в одному з навчальних закладів, і обіцяють, що вже невдовзі у класних кімнатах стане тепліше

Батько одного з учнів виклав фото термометра, на якому зафіксовано дійсну температуру у класній кімнаті: 13°С. Фото: Facebook Костянтин Баран

У одній зі шкіл містечка Боярка біля Києва досі не увімкнули опалення. Діти навчаються за температури 13°С у класних кімнатах – через це частина батьків вже вирішила не відпускати школярів на навчання. Такою є ситуація не в усіх навчальних закладах – в інших школах опалення вже увімкнули.

На низьку температуру в класних кімнатах поскаржився у Facebook Костянтин Баран, батько одного з першачків, що навчається у школі міста Боярка біля Києва. Він зауважив, що станом на третє листопада, коли тепло вже має бути у більшості житлових помешкань (вже не кажучи про об’єкти соціальної чи освітньої інфраструктури), школярі страждають від холоду.

“Третє листопада, а у школі, де навчається син – першокласник, опалення досі не включили. Температура у класі – 13°С. Частина батьків вирішила не вести дітей до школи”, – написав пан Костянтин, долучивши до допису фото з термометром, що показує ті-таки 13°С.

У коментарях стурбований тато зауважив, що інші школи містечка вже опалюються, зокрема, – там, де є свої котельні. Це ж підтвердили Інформатору в Управлінні освіти Боярської міськради: у відповідь на наше запитання там зауважили, що в усіх ліцеях містечка вже працює опалення, а збій стався лишень у одній школі.

“Це одна з наших, Боярських, шкіл, ми про це знаємо, і питання перебуває на контролі – там скоро буде тепло”, – пообіцяли Інформатору в Управлінні освіти Боярської міськради.

Тепло вже у понад половині багатоповерхівок: у КМДА кажуть, що газу вистачить на весь сезон

Нагадаємо, Інформатор писав, що станом на 31 жовтня 2025 року, тобто, за перші три дня опалювального сезону до системи теплопостачання Києва приєдналося понад 50% будинків. Йдеться про ті, що перебувають в управлінні комунальних керуючих компаній, а ось житло з ОСББ та ЖБК може самостійно вирішувати, коли вже час грітися.

А ще, ми розповідали, що, за словами посадовців КМДА, Києву вистачить газу для опалення геть на весь опалювальний сезон. Саме тому у столиці вже почали очали подавати тепло до будинків, а повноцінне навантаження на газову систему очікують у листопаді.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: