На Оболоні для двох ліцеїв зведуть велике футбольне поле з трибунами і скейт-парком

Активісти району

Батьки учнів не певні у тому, що урбан-парк для скейтерів та паркуристів необхідний для їхніх дітей, і очільник РДА просить проголосувати "за" чи "проти" такої інфраструктури

Буде й повнорозмірне футбольне поле, і майданчики для міні-футболу та тенісу. Фото: Facebook Кирило Фесик

На Оболоні планують капітально відновити шкільний стадіон одразу на два місцевих ліцеї – №225 та 214, що на Оболонському проспекті поряд з ТРЦ Dream Yellow. Окрім повнорозмірного футбольного поля з трибунами будуть бігові дорожки, міні-футбольні майданчики та сучасний урбан-парк для скейтбордингу та паркуру. А ще, районна влада запланувала зробити тренерські й суддівські кімнати й роздягальні з душовими й туалетами.

Про реконструкцію спортивної інфраструктури для ліцеїв №225 та 214, що розташовані вздовж Оболонського проспекту в однойменному районі, розповів голова місцевої РДА Кирило Фесик у дописі на Facebook. Попередній проєкт міжшкільного стадіону з інфраструктурою він презентував напередодні на території ліцея №214. Каже, що активні батьки ліцеїстів вже довго просили владу реалізувати такий проєкт.

Детальна візуалізація проєкту спортивної інфраструктури для ліцеїв на Оболоні

Що збудують для ліцеїстів:

  • Повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям 68х105 м та трибунами на 350 місць;
  • Шість бігових доріжок і секторів для легкої атлетики (біг, ходьба, стрибки, метання, багатоборство);
  • Два мініфутбольних майданчики (22х42 м) для занять фізкультурою;
  • Універсальний спортмайданчик (30х22 м) з прогумованим покриттям для баскетболу, волейболу та тенісу;
  • Відкритий тренажерний майданчик з турніками, брусами, рукоходами та іншим обладнанням;
  • Сучасний урбан-парк для скейтбордингу та паркуру;
  • Господарські будівлі: зі сторони Ліцею №214 – дві роздягальні з душовими та туалетами, зі сторони Ліцею №225 – тренерські та суддівські кімнати, а також мініспортивна зала для зимових занять.

Єдине спірне питання, каже Фесик, – це доцільність будівництва урбан-парку для скейтбордингу. Частина батьків виступила проти – ймовірно, через питання безпеки для дітей. Відтак, очільник Оболонської РДА вопросив проголосувати “за/проти” зведення такої інфраструктури у своєму Telegram-каналі.

На Київщині зводять скляний завод і цілий мікрорайон для маріупольців

Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав, що у місті Васильків в Обухівському районі на Київщині з’явиться великий мікрорайон для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої Маріупольської громади. Це перший в Україні пілотний проєкт по забезпеченню переселенців якісним соціальним житлом. Земельна ділянка під будівництво вже виділена Васильківською міською радою, за дв роки тут мають оселитися 700 родин маріупольців.

Також ми розповідали, що у Київській області планують побудувати сучасний завод із виробництва скла. Згідно з планами, там виготовлятимуть і надсучасне листове скло. Для реалізації цього проєкту меморандум про співпрацю підписали компанія NovaSklo та UkraineInvest.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах: