07.09.2022

Потреба продажу власного автомобіля у власника може виникнути з кількох причин. Зазвичай, це різного роду фінансові труднощі, що вимагають негайного вирішення, стан здоров’я, що не дозволяє більше використовувати ТЗ за призначенням. Також це рішення придбати більш сучасну модель авто, при цьому мінімізувавши свої зусилля на продажу старої машини, продаж ТЗ, що побувала в аварії, не бажання возитися з оформленням та ін. У подібних ситуаціях автовикуп в Києві є найбільш підходящим варіантом.

автовикуп в Києві

Що таке автовикуп

Автовикупом називається законний продаж МС, на регламентованих підставах. Угода проводиться у досить короткий термін, і продавець також швидко отримує гроші за авто. Здійснюють викуп авто фірми чи компанії, які супроводжують процес угоди від початку остаточно. Подібні організації засновують свою діяльність на викупі автомобілів у будь-якому їх технічному стані (на ходу, в аварійному, не робочому тощо), створюючи при цьому вигідні умови для сторони, що продає і купує.

Переваги автовикупу

Достоїнствами даного виду угод з авто є:

  • швидке укладання угод (іноді все завершується після закінчення 1 години) та оперативне отримання коштів; при цьому слід тверезо оцінювати ситуацію і враховувати, що виручка при терміновому продажу авто, яке знаходиться в хорошому стані, буде нижчою за ту, яка була б можливою при звичайному продажу; однак, якщо продається ТЗ, що є купою покрученого металу, то від даної угоди вдасться виручити адекватні гроші;
  • відсутність необхідності продавцю давати оголошення про продаж та вести переговори, а потім і торги з потенційними покупцями;
  • здійснення фірмою-покупцем оцінки авто, його діагностики, збору довідок у ДАІ та документального оформлення угоди;
  • продаж ТЗ, який придбано в кредит, а на його погашення, з різних причин, власник не має більше коштів; в даному випадку власнику авто, що потрапив у біду, вдається уникнути досить драматичної ситуації, тобто виплатити банку решту ТЗ і зберегти чистою свою кредитну історію.

Фарбування авто

Перш ніж розпочнеться покраска авто, слід обдути машину стисненим повітрям. Завдання – видалити пил, частинки ґрунту, воду та інші матеріали, які могли потрапити у важкодоступні місця кузова під час виконаних операцій.

Після цього заклеюємо всі деталі, що не підлягають фарбуванню, папером та малярським скотчем. Це допоможе уникнути попадання на них фарби та лаку.

покраска авто

Техніка покраски авто

Кожен майстер використовує свою техніку фарбування, тому рекомендувати обладнання та спосіб розпилення матеріалів не будемо. Наведемо лише загальні рекомендації щодо порядку робіт, які допоможуть отримати гідний результат.

  • Спочатку наноситься основа – пігментний шар.
  • Насамперед його наносять на грунтовані деталі.
  • Після цього в 2 шари на всі частини, що не заклеєні папером.
  • Лак наноситься відразу на весь кузов.
  • Зазвичай достатньо 1-2 шарів, але все залежить від особливостей складу та підходу майстра до роботи.

Всі описані етапи виконуються з інтервалами, які дають нанесеному матеріалу висохнути та закріпитися.

Після цього безпосередньо фарбування можна вважати завершеним. Залишається лише зняти папір, скотч, встановити зняті деталі та перевірити якість роботи.