Аеропорту Жуляни виділили земельну ділянку для розширення

Активісти району

На новій ділянці планують продовжити злітно-посадкову смугу, побудувати нові руліжні доріжки та перони.

Київрада виділила аеропорту «Жуляни» земельну ділянку під подальшу його реконструкцію – продовження його злітно-посадкової смуги, будівництво нових руліжних доріжок та перонів. Про це повідомляється на сайті КМР.

Депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,16 гектарів КП «Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського» для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медова та Промениста у Солом’янському районі міста.

Раніше КМР надала аеропорту земельну ділянку у постійне користування. У результаті летовище у межах міста зможе приймати літаки «Boeing» з великою пасажиромісткістю.

Фінансувати розробку проєктно-кошторисної документації будуть за кошти КП МА «Київ» (Жуляни). Подальше фінансування робіт із реконструкції аеродрому міжнародного аеропорту здійснюватиметься завдяки бюджетним або залученим коштам.

Аеропорт «Київ» у 2023 році закриють на 8-9 місяців. У 2022 році планують провести посилення поверхні аеродромних покриттів без припинення польотів, а у 2023 році приступити до робіт на смузі із закриттям аеродрому на приймання літаків. В аеропорту зазначали, що приблизна вартість робіт з оновлення може коштувати до п’яти мільярдів гривень.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві запустили тематичні екскурсії, присвячені Криму

«Звуки Міста» – це мультидисциплінарний проєкт, в основі якого синтез мистецтва та технологій. Звуки-спогади та розмірковування відомих містян із Києва, Криму, Львова, Дніпра, Одеси, Маріуполя, Харкова були записані та трансформовані в артоб’єкти за допомогою програм звукового дизайну та 3D-візуалізації. Першу скульптуру “Крим” із серії артоб’єктів «Звуки Міста» було розміщено у …

Поділитися у соцмережах:
Анонси
Стало відомо, у яких районах Києва найбільше хворих на коронавірус

У столиці протягом минулої доби виявили 416 хворих на коронавірус, 22 людини померли. Про це у Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко. Протягом минулої доби у Києві на COVID-19 захворіли: 239 жінок віком від 18 до 94 років, 143 чоловіки віком від 18 до 85 років, 15 дівчаток віком від 2 до …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве на даче нашли мертвым дипломата

Полиция начала уголовное производство по ч. 1 ст. 115 Уголовного кодекса Украины – умышленное убийство с пометкой “несчастный случай”. В Киеве на дачном массиве Осокорки обнаружили тело дипломата. По предварительным данным, мужчина умер после падения с лестницы в собственном доме, сообщает пресс-служба полиции Киева.  Источник РБК-Украина в правоохранительных органах рассказал, …

Поділитися у соцмережах: