Аеропорту Жуляни виділили земельну ділянку для розширення

Активісти району

На новій ділянці планують продовжити злітно-посадкову смугу, побудувати нові руліжні доріжки та перони.

Київрада виділила аеропорту «Жуляни» земельну ділянку під подальшу його реконструкцію – продовження його злітно-посадкової смуги, будівництво нових руліжних доріжок та перонів. Про це повідомляється на сайті КМР.

Депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,16 гектарів КП «Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського» для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медова та Промениста у Солом’янському районі міста.

Раніше КМР надала аеропорту земельну ділянку у постійне користування. У результаті летовище у межах міста зможе приймати літаки «Boeing» з великою пасажиромісткістю.

Фінансувати розробку проєктно-кошторисної документації будуть за кошти КП МА «Київ» (Жуляни). Подальше фінансування робіт із реконструкції аеродрому міжнародного аеропорту здійснюватиметься завдяки бюджетним або залученим коштам.

Аеропорт «Київ» у 2023 році закриють на 8-9 місяців. У 2022 році планують провести посилення поверхні аеродромних покриттів без припинення польотів, а у 2023 році приступити до робіт на смузі із закриттям аеродрому на приймання літаків. В аеропорту зазначали, що приблизна вартість робіт з оновлення може коштувати до п’яти мільярдів гривень.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Як захистити своє життя та майно під час підтоплень та водопілля: рекомендації ДСНС

Внаслідок погіршення погодних умов на Київщині зберігатиметься ризик підтоплень окремих територій. Йдеться про села та ділянки поряд з річками Десна та Дніпро. Під час підтоплень та паводків потрібно діяти швидко та рішуче, щоб захистити своє життя та майно. Про це повідомляє ДСНС. ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ: У разі виникнення надзвичайної ситуації, …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве полиция нашла десятки тонн неиспользованной гуманитарки

В Киеве обнаружена большая партия невостребованных гуманитарных грузов. Об этом Офис генерального прокурора Украины 6 апреля сообщил в Telegram.По данным правоохранителей, груз находился на складах в Соломенском районе. ОГПУ разблокировал доступ к ним и провел осмотр, зафиксировав десятки тонн продуктов и оборудования из Польши, Великобритании, Азербайджана и других стран.   …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх. Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська …

Поділитися у соцмережах: