Аеропорту Жуляни виділили земельну ділянку для розширення

Активісти району

На новій ділянці планують продовжити злітно-посадкову смугу, побудувати нові руліжні доріжки та перони.

Київрада виділила аеропорту «Жуляни» земельну ділянку під подальшу його реконструкцію – продовження його злітно-посадкової смуги, будівництво нових руліжних доріжок та перонів. Про це повідомляється на сайті КМР.

Депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,16 гектарів КП «Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського» для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медова та Промениста у Солом’янському районі міста.

Раніше КМР надала аеропорту земельну ділянку у постійне користування. У результаті летовище у межах міста зможе приймати літаки «Boeing» з великою пасажиромісткістю.

Фінансувати розробку проєктно-кошторисної документації будуть за кошти КП МА «Київ» (Жуляни). Подальше фінансування робіт із реконструкції аеродрому міжнародного аеропорту здійснюватиметься завдяки бюджетним або залученим коштам.

Аеропорт «Київ» у 2023 році закриють на 8-9 місяців. У 2022 році планують провести посилення поверхні аеродромних покриттів без припинення польотів, а у 2023 році приступити до робіт на смузі із закриттям аеродрому на приймання літаків. В аеропорту зазначали, що приблизна вартість робіт з оновлення може коштувати до п’яти мільярдів гривень.

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Чому Україна гальмує з санкціями проти росіян і що буде з «Альфа-Банком»

Україна вимагає від країн заходу карати росіян санкціями за війну в Україні, хоча сама не поспішає накладати обмеження на політичних союзників Путіна. Яскравий приклад – «Альфа груп». Її представники — Михайло Фрідман та Петро Авен стали мішенню ЄС та Великої Британії. Проте в Україні їх банк працює під час війни …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
БК Parimatch Ukraine визнана кращим оператором Східної Європи

Церемонія нагородження SBC Awards 2022 відбулася у Барселоні минулого тижня. Компанія Parimatch Ukraine на престижній міжнародній церемонії SBC Awards 2022 була визнана найкращим беттинг та iGaming оператором у Східній Європі. Тому головна європейська нагорода у сфері азартних ігор вперше приїде в Україну.  Огляд провідних онлайн-казино, їх рейтинг та відгуки доступні …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
FeedConstruct продовжить співпрацювати з УАФ в новому сезоні

Українська асоціація футболу заручилася підтримкою провідного постачальника спортивних даних. Діюча угода УАФ з FeedConstruct дозволить розповсюджувати ексклюзивні дані та відеорепортажі УПЛ протягом сезону 2022/23. Планується, що FeedConstruct цього сезону надасть дані для ставок в більш ніж 200 матчах УПЛ. Інформацію активно зможуть використовувати букмекери, в тому числі ті, що надають …

Поділитися у соцмережах: