Бахматов шукає рестораторів, які б всмак годували його колег та гостей у РДА

Активісти району

У приміщенні Деснянської адміністрації вже впродовж кількох років стоїть пусткою приміщення кафе: очільник РДА пропонує зацікавленому бізнесу його зайняти й готувати відвідувачів та співробітників

Станом "на зараз" у Деснянській РДА працюють 300 співробітників, каже Максим Бахматов, і усіх їх має хтось годувати. Фото: Facebook Максим Бахматов

Очільник Деснянської РДА Максим Бахматов оголосив про пошук бізнесменів та партнерів, хто б погодився годувати його співробітників. Йдеться про рестораторів, які могли б працювати у приміщенні РДА. Там, каже голова району, є готова локація під кафе, яке стоїть пусткою вже декілька років поспіль.

Про пошук партнерів, які могли б забезпечити харчування співробітників та гостей Деснянської РДА, Максим Бахматов повідомив у соцмережах. Він зауважив, що просто в приміщенні районної адміністрації є кафе, що стоїть порожнім вже впродовж 3-4 років.

“Шукаємо партнерів для харчування співробітників (300 осіб). Доставка обідів і так далі. Плюс є запит від керівника ЦНАП Наталії Володіної, та великий запит від громади. Із 1500 людей, яки щодня приходять до нас, є багато (таких), для кого це життєво необхідно”, – написав Бахматов у соцмережах.

Керівник РДА зауважив, що приміщення кафе площею 110 “квадратів” обладнано електрикою, вентиляцією та іншими необхідними атрибутами. Є також можливість встановлення кавомату й вендингових автоматів. Партнерів запрошує працювати “згідно чинного законодавства”, відтак, у РДА проведуть конкурс на зайняття вільного приміщення.

“В першу чергу, якість і доступність. А в ідеалі – локальний партнер”, – зауважив також очільник Деснянської РДА.

Цікаво, що у коментарі до допису в Telegram-каналі Максима Бахматова прийшли й підприємці, зацікавлені у розвитку бізнесу, і навіть кухарка, що колись допомагала готувати у цьому-таки кафе. А на Facebook користувачі зауважили, що така точка громадського харчування буде чудовою ідеєю для старту ветеранського бізнесу – та навіть “вивели” на одного з захисників, хто вже відкрив кафе у місті.

Кафе для любителів “японщини” назвали Fluffy, а для суддів та адвокатів відкрили “Схемки/Темки”

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що на вулиці Шота Руставелі в Києві, неподалік станції метро “Палац спорту”, з’явилося нове місце для поціновувачів японських смаколиків — кафе Fluffy. Заклад почав роботу в тестовому режимі й одразу привернув увагу киян незвичною концепцією та атмосферою. Це другий заклад мережі, перший працює у Запоріжжі.

А ще, ми писали, що поряд з Дніпровським райсудом Києва відкрилася кав’ярня із прикметною назвою “Схемки/Темки”. Власниця закладу розповідає, що до неї в гості вже завітали працівники з сусідньої установи, причому до креативу поставилися з гумором. А опозиційні народні депутати хвалять за назву та кпинять – мовляв, аналогічні заклади біля ТЦК можна називати “Хованки/Лованки”.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві перебудують з нуля шляхопровід на Харківському шосе – є ідея його розширити

У Києві можуть почати перебудову ще одного шляхопроводу, розташованого над залізничними коліями на Харківському шосе в Дарницькому районі міста Шляхопроводу невдовзі виповниться 80 років, за київськими мірками, він є глибоким дідусем У Києві можуть почати перебудову ще одного шляхопроводу, розташованого на Харківському шосе в Дарницькому районі міста. Споруда розташована над …

Поділитися у соцмережах: