Без тепла у Києві ще 378 будинків, з них найбільше на Троєщині – Кличко

Активісти району

Міський голова столиці повідомив про актуальну ситуацію з постачанням тепла до багатоповерхівок: каже, що найгіршою є ситуація у Деснянському районі міста

На ранок 30 січня у Києві ще 378 будинків перебували без опалення, каже міський голова столиці

Станом на ранок 30 січня 2026 року у Києві без теплопостачання залишаються 378 багатоповерхових будинків. З них найбільша кількість — на Троєщині, втім, є ще декілька будинків на Дарниці, і ще більше у Голосіївському районі. Та, схоже, роботи вже виходять на фінішну пряму.

Про актуальну ситуацію з теплопостачанням розповів у Facebook міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, станом на ранок п’ятниці, 30 січня 2026 року, у столиці без тепла залишалося ще 378 будинків. З них більшість – на Троєщині в Деснянському районі, втім, є в переліку й інші райони.

“Протягом вчорашнього дня на Троєщині до опалення підключили перших понад 100 будинків. Цієї ночі — ще 50. Комунальники й енергетики продовжують працювати в різних районах столиці, щоб повернути теплопостачання в оселі киян”, – пояснив міський голова у дописі.

Також зауважимо, що очільник Дарницького району Олександр Ковтунов повідомив: завдяки невтомній праці комунальників до тепла вдалося підключити майже усі будинки. Лише у четвер опрацювали 19 багатоповерхівок. А станом на вечір четверга, 29 січня, лишалося ще 6 таких, до яких не подали послугу.

Ще якась частина багатоповерхівок лишилася без тепла у Голосіївському районі (голова РДА Софія Дунаєвська, втім, не конкретизувала, скільки саме). Напередодні вона розповідала, що у її районі є два будинки – по вул. Касіяна, 10 і Лятошинського, 4А, де повністю згоріли електрощитові. А під цим дописом кияни “накидали” ще зо три десятки адрес без опалення – на частині будинків сталися прориви труб, а десь тепло не доходить до окремих квартир у під’їздах.

А у коментарях до допису Кличка кияни написали про проблеми також у Шевченківському, Солом’янському та Печерському районах. Зокрема, немає опалення у самому середмісті – по вул. Пилипа Орлика, 10 (наступний будинок за Центральною поліклінікою МВС України), і принаймні в одному будинку по вул. Панаса Мирного – обидві адреси на Печерську. А відтак, ситуація з опаленням ще далека від вирішення, але у критично велику кількість будинків вже вжалося повернути тепло.

Троя повстала: як мешканці найпроблемнішого району перейшли до радикальних дій

Нагадаємо, напередодні Інформатор писав, що у середу, 28 січня 2026 року, мешканці Деснянського району вперше з початку комунального колапсу у Києві вдалися до радикальних заходів. Містяни заблокували рух транспорту на кількох вулицях і почали спонтанні мітинги – все для того, щоб привернути увагу до критичної ситуації з відсутністю світла й тепла. Втім, єдиними, хто погодився з ними поговорити, були поліцейські.

Також ми розповідали, що станом на 28 січня у Києві без опалення ще були 737 житлових будинків. Частина будинків без тепла перебувала також у кількох інших районах міста. Над відновленням теплопостачання працювали понад 1 000 комунальників та енергетиків.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві перебудують з нуля шляхопровід на Харківському шосе – є ідея його розширити

У Києві можуть почати перебудову ще одного шляхопроводу, розташованого над залізничними коліями на Харківському шосе в Дарницькому районі міста Шляхопроводу невдовзі виповниться 80 років, за київськими мірками, він є глибоким дідусем У Києві можуть почати перебудову ще одного шляхопроводу, розташованого на Харківському шосе в Дарницькому районі міста. Споруда розташована над …

Поділитися у соцмережах: