Через розкрадання коштів на ремонті “Сяйва Книги” у Києві судитимуть трьох людей

Активісти району

Через розкрадання коштів на ремонті приміщення “Сяйво Книги” – судитимуть екскерівника комунального підприємства, підрядника та інженера технагляду.

Джерело: Київська міська прокуратура, речниця відомства Надія Максимець у коментарі УП

Пряма мова Максимець: “Будинок, у якому міститься магазин “Сяйво Книги”, належить комунальному підприємству, тож саме КП виступило замовником робіт з реконструкції цього приміщення. Загальна вартість тендеру становила близько 2,9 млн грн.

Зловживання почалися ще на стадії процедури закупівель цих робіт, яка відбулася із залученням підконтрольного посадовцю КП товариства”.

Деталі: Надалі директор КП “Міський магазин”, керівник підрядної організації та фізична особа-підприємець, яка здійснювала технічний нагляд, змовившись між собою підписали акти приймання виконаних будівельних робіт та акту вартості устаткування (кондиціонерів, радіаторів тощо), достеменно знаючи про те, що таке устаткування не змонтовано, а частина робіт, зазначених в актах, не виконана.

За результатами судової будівельно-технічної експертизи, збитки, завдані столичному бюджету, становлять понад 600 тисяч гривень.

Наразі усі троє учасників цієї схеми постали перед судом.

На майно обвинувачених накладено арешт та заявлено позов про відшкодування заподіяної шкоди.

Довідково: Книжковий магазин “Сяйво Книги” понад пів століття знаходиться в житловому будинку – пам’ятці архітектури, містобудування, історії місцевого значення по вул. Велика Васильківській, 6.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Як захистити своє життя та майно під час підтоплень та водопілля: рекомендації ДСНС

Внаслідок погіршення погодних умов на Київщині зберігатиметься ризик підтоплень окремих територій. Йдеться про села та ділянки поряд з річками Десна та Дніпро. Під час підтоплень та паводків потрібно діяти швидко та рішуче, щоб захистити своє життя та майно. Про це повідомляє ДСНС. ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ: У разі виникнення надзвичайної ситуації, …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве полиция нашла десятки тонн неиспользованной гуманитарки

В Киеве обнаружена большая партия невостребованных гуманитарных грузов. Об этом Офис генерального прокурора Украины 6 апреля сообщил в Telegram.По данным правоохранителей, груз находился на складах в Соломенском районе. ОГПУ разблокировал доступ к ним и провел осмотр, зафиксировав десятки тонн продуктов и оборудования из Польши, Великобритании, Азербайджана и других стран.   …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх. Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська …

Поділитися у соцмережах: