Через ситуацію у Києві школярам дозволили вчитися дистанційно – КМВА

Активісти району

Столична міська комісія х питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про гнучкий формат навчання для школярів

У Києві переводять школи на гнучкий формат навчання

У Києві прийняте рішення про переведення школярів на гнучкий формат навчання. Це означатиме, що учні-кияни зможуть навчатися дистанційно. Такими є як наслідки складних погодних умов у місті, так і ситуації, що склалася внаслідок обстрілу. Графіки навчання будуть доведені до шкіл через Департамент освіти КМДА.

Про рішення щодо дистанційного навчання для учнів-киян повідомила Київська міська військова адміністрація у Telegram-каналі. Згідно з повідомленням, на вранішньому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про застосування гнучкого формату навчання для школярів у столиці.

“Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення перевести школярів на більш гнучкий формат навчання, у тому числі дистанційно. Графіки доведуть по лінії освіти. Це врахування і погодних умов, і ситуції на зараз”, – зауважили у дописі КМВА.

Ймовірно, під “ситуацією” маються на увазі саме обстріли інфраструктури столиці, що сталися у ніч на п’ятницю, 9 січня 2026 року. Також слід враховувати, що через складну ситуацію з опаленням – а без тепла залишилася приблизно половина багатоквартирних будинків Києва – міський голова Віталій Кличко звернувся до містян із закликом виїздити зі столиці (в разі, якщо вони мають альтернативні локації для перебування).

На Київщині понад третина мільйона абонентів без світла: регіон зазнав масштабної атаки з повітря

Нагадаємо, Інформатор писав, що у ніч на 9 січня Київ знову зазнав масштабної повітряної ворожої атаки. Відомо про чотирьох загиблих, серед них – медик. Ще 24 людини поранені, в тому числі рятувальники та лікарі. Вони потрапили під повторний обстріл.

Також ми повідомляли, що станом на ранок п’ятниці, 9 січня 2026 року у Київській області близько 280 тис. споживачів залишилися без електропостачання через негоду, ще 90 тис. – через російську масовану атаку. Найскладнішою нині є ситуація у Бориспільському та Броварському районах. Енергетики працюють, аби заживити мешканців регіону – залучили вже 154 бригади працівників.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: