Чиновники Київщини зачастили до Азербайджану – обіцяють бізнес-няню тамтешнім підприємцям

Активісти району

Очільник Київщини Микола Калашник у Баку – обіцяє азербайджанським інвесторам "бізнес-няню" від області

Чиновники Київщини знову в Азербайджані

Чиновники Київщини вирушили до Азербайджану – і цього разу обіцяють азербайджанським інвесторам ту саму “бізнес-няню”, яку область пропонує іноземному бізнесу. Делегацію очолив голова Київської ОВА Микола Калашник, поряд – очільниця Ірпінської громади Анжела Макеєва, яка зайняла посаду після політичної кризи в Ірпені довкола мера Маркушина. У Баку обговорили вихід азербайджанського бізнесу безпосередньо на Київщину – першочергово в енергетичному секторі.

Деталі візиту Калашник описав у своєму Facebook. У Баку делегація відвідала виробничі потужності ATEF Group – азербайджанського виробника трансформаторного обладнання, який уже інвестує в Україну і планує завод на заході країни. Сторони обговорили розширення співпраці і подальші інвестиційні плани.

Окремий акцент візиту – на сервісах, які область пропонує іноземному бізнесу. Серед інструментів, які Калашник перерахував азербайджанській стороні, – так звана “бізнес-няня”. По суті, українська область з громадами, що досі відбудовуються після окупації, виходить на азербайджанський майданчик з готовим сервісом для іноземного капіталу.

“Наша область має значний економічний потенціал, вигідне географічне розташування, розвинену логістику та ефективні механізми супроводу інвесторів. Зокрема, працює бізнес-няня, яка забезпечує комплексну підтримку бізнесу на всіх етапах реалізації проєктів”, – написав Калашник.

Друга важлива зустріч – зі Спеціальним представником Президента Азербайджану в Лачинському районі Масімом Мамедовим. Лачин у візиті подавали як приклад масштабної модернізації інфраструктури – корисний досвід для Київщини, яка теж проходить етап великомасштабного відновлення. Ірпінь, де очільницею громади тепер виступає Анжела Макеєва, уже має офіційні партнерські відносини з Лачином.

Київщина в Азербайджані – системна історія

Поточний візит – не разова поїздка, а продовження тренду. Раніше Київська область уже вигуляла чиновників на азербайджанському форумі міст – тоді критики ставили питання про реальний практичний ефект таких відряджень. Окремо до Баку їздили й представники окремих громад, проте помітних інвестицій в область з тих заходів громадськість поки не побачила.

Серед регулярних подорожуючих – і мер Бучі Анатолій Федорук. Після самоката у Брюсселі він уже перебрався на форум у Баку, освоюючи нові горизонти міжнародної дипломатії. Нинішній візит Калашника і Макеєвої вписується в ту саму модель: чиновники Київщини їздять до Азербайджану з обіцянками – конкретних результатів поки не видно.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: