COVID в Киеве: новых больных все еще вдвое больше, чем выздоровлений

Анонси

За сутки 5 сентября в столице зафиксировали 93 новых случая коронавируса, 2 больных умерли, вместе с тем преодолел вирус 41 человек.

Источник: мэр Киева Виталий Кличко в Facebook

Прямая речь: “93 подтвержденных случая заболевания коронавирусом. 2 летальных случая от вируса”.

Детали: Среди новых больных 58 женщин в возрасте от 18 до 88 лет, 30 мужчин в возрасте от 20 до 80 лет, 4 девочки от 2 месяцев до 14 лет и 1 мальчик 5 лет.

16 человек госпитализировали.

Больше всего случаев заболевания обнаружили в Оболонском (17), Соломенском (12), в Голосеевском, Святошинском и Дарницком (по 10) районах.

Всего с начала пандемии в столице 225 695 подтвержденных случаев коронавируса, 5 288 больных умерли, преодолели вирус 216 993 жителя столицы.

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: