Дбав про благополуччя: у облТЦК схвалили ощадливість колеги з Бучі, який назбирав майже 2 кг золота

Активісти району

У ТЦК та СП Київщини кажуть, що колега, який задекларував майже 2 кг золота, дбав про родину, а золото купив ще до служби у ЗСУ

У облТЦК схвалили ощадливість співробітника з Бучанського ТЦК та СП

У Київському обласному ТЦК та СП відреагували на інформацію про золоті зливки, що ними володіє працівник районного ТЦК в Бучі, Олег Коломієць. Він, як писав Інформатор, задекларував 1,74 кг золота в зливках, а також має десятки тисяч доларів і євро готівкою. Побратими ощадливого військовослужбовця лише похвалили його: мовляв, обов’язком чоловіка є дбати про фінансове благополуччя сім’ї. Втім, це не пояснює, навіщо сам Коломієць, людина завідомо небідна, користувався програмою зимової підтримки від уряду.

Відреагувати на інформацію про збагачення колеги у Київському обласному ТЦК та СП вирішили похвальбою. Мовляв, чоловік непогано заробляв, жив ощадливо – от і відклав майже 2 кг золота “на чорний день”. А ще, звинуватили журналістів телеканалу “1+1” в маніпуляції: мовляв, їхній колега назбирав гроші ще до того, як став військовим, коли був цивільним підприємцем. І запросили знімальну групу до ТЦК – щоб поговорити з паном Олегом, а не по повістки.

“З’ясувалося, що задекларовані до служби в ЗСУ цінності – це не результат збагачення на так званих ухилянтах. Він пояснив простими словами базові речі – якщо ти до великої війни дбав про фінансове благополуччя сім’ї і зафіксував це свого часу у декларації про доходи, це не є протизаконною справою”, – розповіли у ТЦК та СП Київщини.

Побратими ощадливого військового додали: перший зливок той придбав ще у 2000 році. Відтоді почав купувати цінний метал “копієчка до копієчки”, а коли почалося повномасштабне вторгнення – став до лав війська. Впродовж двох років боронив країну, але потім відчув, що служити на передовій вже несила.

“Він служив у бойовій бригаді, звідки за станом здоров’я у 2024 році був переведений для подальшої служби в ТЦК та СП. Відтоді він не докупив а ні граму золота. Згідно закону, починаючи за 2023 рік військовослужбовець щороку подає декларації, де обов’язково відобразив статки, які набув ще у цивільному житті”, – пояснили у ТЦК та СП.

Цікаво, що, попри свій майновий стан, Олег Коломієць не гребує користуванням додатковими благами, що їх пропонує український уряд. Так, за даними декларації, у 2025-му він отримав 1 тис грн за програмою “Зимова Підтримка”, і ще 642 грн Національного кешбеку “Зроблено в Україні”. Це, звісно, також не протизаконно, й цілком відповідає духу заяви ТЦК та СП – чоловік таки дбає про фінансове благополуччя родини.

Золота робота у ТЦК: як журналісти розшукали дорогоцінний метал у декларації

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що працівник Бучанського районного ТЦК Олег Коломієць задекларував значні заощадження у дорогоцінних металах та готівці. Згідно з документом, посадовець володіє майже 1,74 кг золота у зливках, а також зберігає десятки тисяч доларів і євро готівкою. При цьому його офіційний річний дохід у ТЦК становив 366 тисяч гривень.

Також ми розповідали, що Київрада надасть згоду на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва 105 одиниць 7,62-мм навчальних автоматів АКМ. Майно передається на баланс Київського міського центру підготовки громадян до національного спротиву (відокремлений підрозділ КО “Муніципальна охорона”).

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: