Фірма екс-нардепа Андрієвського знову просить про оренду землі у Пуща-Водиці в Києві

Новини Солом'янки

Але міськрада не планує надавати свій дозвіл. Про це Інформатор Гроші дізнався з сайту Київради.

27 липня на сайті Київради був оприлюднений проєкт рішення щодо відмови фірмі екс-нардепа Дмитра Андрієвського в оренді 21 га лісу у Пуща-Водиці. У разі прийняття цього рішення, забудовник має звільнити ділянку і привести її у стан придатний до використання.

ЯК ФІРМА ОТРИМАЛА ЗЕМЛЮ У НАЦПАРКУ

Підприємство «ПРОДМАРТ» отримало в оренду у 2007 році за часів Черновецького ділянку 20,9376 га вул. Лісозахисна, 17 в Оболонському районі Києва. Догорів уклали до 16 квітня 2022 року.

Для побудови житлових будинків у лісі внесли зміни до Генерального плану розвитку міста і змінили цільове призначення — з рекреаційної території на землі для садибної житлової забудови.

У фірми є містобудівні умови та обмеження для проєктування, дозвіл на виконання будівельних робіт, контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою, акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню і технічні умови від «Київгаз», Київські Електромережі, «КИЇВВОДОКАНАЛу» та «Укртелекому».

За нової влади депутати Київради цей договір вирішили розірвати, але «Продмарт» звернувся до суду і скасував рішення обранців. Пізніше, Київська міська рада не змогла оскаржити це судове рішення ні в апеляційній інстанції, ні у Вищому господарському суді. Також, прокуратура намагалася розірвати договір у суді, але знов нічого не вийшло ні у суді першої інстанції, ні в апеляції.

У середині квітня 2022 року закінчився строк оренди і підприємство подало звернення до Київради про поновлення договору. Але з проєкту рішення зрозуміло, що це не входить у плани влади.

На таке рішення вплинув супротив громадськості щодо забудови ділянки. До підлеглих Кличка зверталися «Центр моніторингу влади», «Київська Пуща», «Екозагін» та Національний природний парк «Голосіївський», на території якого розміщена спірна ділянка.

Для забудови у Пущі-Водиці вирубували вікові дуби.

Фото КЕКЦ від квітня 2021 року

Зараз на сайті нерухомості не має даних щодо активного будівництва житлового комплексу.

ЧИЯ ФІРМА ПЛАНУВАЛА БУДІВНИЦТВО

За інформацією аналітичної платформи YouControl, приватне підприємство «Продмарт» було зареєстровано більш ніж 21 рік тому у Києві. Основний вид діяльності – будівництво.

Директором і одним із засновників є Вадим П’ятецький, а іншим засновником виступає Наталія Бєлік та фірма «ІНТЕКО ВК».

YouControl відносить компанію «Продмарт» до сфери впливу колишнього нардепа Дмитра Андрієвського.

Відомо, що з 2002 по 2006 рік він був депутатом Київради IV скликання. У 2006 році обраний депутатом міськради повторно і очолював фракцію «Наша Україна». На наступних місцевих виборах Анрієвський знов потрапив до Київради. Тоді він був представником депутатської фракції Блоку Віталія Кличка. Рух ЧЕСНО повідомляє, що з мерської фракції Андрієвського виключили за порушення фракційної дисципліни.

До Верховної Ради забудовник проходив двічі: у 2012 та 2014 роках. У 2019 року Дмитро Анрієвський втретє брав участь до виборів у парламент як самовисуванець, але не пройшов.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Як захистити своє життя та майно під час підтоплень та водопілля: рекомендації ДСНС

Внаслідок погіршення погодних умов на Київщині зберігатиметься ризик підтоплень окремих територій. Йдеться про села та ділянки поряд з річками Десна та Дніпро. Під час підтоплень та паводків потрібно діяти швидко та рішуче, щоб захистити своє життя та майно. Про це повідомляє ДСНС. ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ: У разі виникнення надзвичайної ситуації, …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве полиция нашла десятки тонн неиспользованной гуманитарки

В Киеве обнаружена большая партия невостребованных гуманитарных грузов. Об этом Офис генерального прокурора Украины 6 апреля сообщил в Telegram.По данным правоохранителей, груз находился на складах в Соломенском районе. ОГПУ разблокировал доступ к ним и провел осмотр, зафиксировав десятки тонн продуктов и оборудования из Польши, Великобритании, Азербайджана и других стран.   …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх. Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська …

Поділитися у соцмережах: