Графіки знеструмлень не діють: у Києві знову вимикають світло, але не всім

Активісти району

У понеділок, 20 жовтня, у Києві, так само, як і в усіх інших областях України будуть вимушено вимикати світло промисловим споживачам: відключення триватимуть з 06:00 до 22:00 та пов'язані з наслідками російських обстрілів критичної інфраструктури

Світло у Києві поки відмикають промисловим споживачам. Фото: Вечірній Київ

У понеділок, 20 жовтня, у Києві, так само, як і в усіх інших областях України будуть вимушено вимикати світло. Відключення триватимуть з 06:00 до 22:00 та пов’язані з наслідками російських обстрілів критичної інфраструктури країни. Щоправда, у столиці відмикатимуть лише бізнес – принаймні, такими є задекларовані енергетиками плани.

Про вимушені відключення світла повідомили в НЕК “Укренерго” напередодні, у неділю, 19 жовтня. Там зауважили, що промислових споживачів відмикатимуть у понеділок з 06:00 до 22:00, коли зростає споживання електроенергії. Додали й про причину знеструмлень.

“Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх російських ударів по енергетичній інфраструктурі. Ситуація у енергосистемі може змінитись”, – попередили у НЕК “Укренерго”.

Зауважимо, що деякі споживачі залишали під дописом енергетиків питання про те, чи можна зробити графіки знеструмлень, аби кожен з промспоживачів міг розуміти, яким буде час відключення. Відповіли на це питання у енергопостачальній компанії ДТЕК Київські електромережі: кажуть, скласти графік поки неможливо, та й мова йде про екстрені відключення.

“Графіки діють лише під час стабілізаційних відключень — коли система працює в контрольованому, хоч і напруженому режимі. Наразі ж застосовуються екстрені відключення — це реакція на критичну нестачу електроенергії в конкретний момент. У такій ситуації планувати заздалегідь неможливо — лінії знеструмлюються в режимі реального часу”, – пояснили у ДТЕК.

Як почався частковий блекаут у Києві 10-11 жовтня, і що стало його причиною

Нагадаємо, Інформатор писав, що у ніч на 10 жовтня атака РФ спричинили у Києві частковий, але відчутний блекаут. Тисячі киян більше доби сиділи без світла. Зрештою, через 30 годин темряви енергопостачання в столиці було відновлено: на ранок 11 жовтня Київ був знову заживлений, проте в електромережах залишалися локальні аварії.

Також ми повідомляли, що сама згубна для енергоінфраструктури атака на Київ сталася у ніч на четвер, 10 жовтня. Били Шахедами й ракетами. Внаслідок атаки у місті почалися пожежі, а в декількох районах столиці одразу після ударів вимкнулося чи почало блимати світло.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: