Хліб у столиці випікають цілодобово: де купити без черг

Новини Києва

Київхліб повідомляє, що продовжує працювати для киян, та щиро вдячний продавцям, що працюють у фірмових кіосках, які у цей складний час виходять працювати для киян.

В той час, коли біля супермаркетів утворюються значні черги, в хлібних кіосках можна спокійно купити хлібобулочні продукти. Асортимент трохи скромніший, проте можна придбати всі звичні сорти хліба, батонів, печива.

У Київхлібі кажуть, що продовжують працювати та забезпечувати громадян Києва та деяких районів області хлібом та висловлюють величезну подяку тим, хто зараз працює на заводах. Адже це героїчні люди, які майже не сплять, ночують на заводах, аби Київ був максимально забезпечений хлібом. Дякують також перевізникам «Київхліб» та «KTL», які доставляють хліб киянам, незважаючи на всі ризики.

Пекарі столиці невпинно працюють і вдень і вночі аби забезпечити громадян хлібом й обіцяють не здатися навіть попри неймовірно складну ситуацію.

Щоб виробляти максимальну кількість хліба на заводах підприємства оптимізували виробництва та перевели їх на випікання батону.

Також Київхліб допомагає всім, хто потребує цього

Список павільйонів-магазинів, які працюють, оновлюється щоденно на сторінці Фейсбук Київхліба:

вул. Богатирська 5

пр-т. Маяковського 15

пр-т. Василя Порика 3

вул. Підлісна 1

вул. Героїв Дніпра 29/35

вул. Празька 33

пр-т. Павла Тичини 26

Харківське шосе 174

Харківське шосе 12

вул. Вереснева 1

вул. Вершигори 1

пр-т. Соборності 4

пр-т. Героїв Сталінграда 53

вул. Алма-Атинська 43/57

пр-т. Лісовий 9

вул. Юрія Шумського 1

вул. Бородіна Інженера 5Б

ул. Бориспільська 24

вул. Теодора Драйзера 24

вул. Милославська 23а

Русанівська Набережна 4

вул. Каштанова 15

пр-т. Соборності 13-А

вул. Ялтинська 5-Б

вул. Миколи Лаврухіна, 15/46

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Громадська рада при КМДА просить Миколу Жирнова захистити підприємців Києва

Минулого тижня комісія з питань розміщення тимчасових споруд (ТС, кіоски, МАФи) при Київській міськдержадміністрації (КМДА) на сумнівних підставах прийняла рішення про демонтаж близько 80 ТС для здійснення комерційної діяльності. Це підштовхнуло громадську раду при КМДА прохати про захист столичних підприємців в очільника Київської міської військової адміністрації (КМВА) Миколи Жирнова. Як …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Помощь переселенцам. Где получить выплаты и гуманитарную помощь

Гуманітарна допомога у Києві У Києві багато волонтерських організацій та благодійних фондів, які надають переселенцям гуманітарну допомогу у Києві. Карітас Київ. Благодійний фонд надає гуманітарну допомогу переселенцям, безоплатні правові консультації, соціальний супровід та має власний дитячій простір. ГО “Антей плюс”. Допомагають переселенцям, матусям з маленькими дітьми, багатодітним родинам, особам з …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Солом’янському районі буде новий мурал

Про це повідомив Андрій Андрєєв на своїй сторінці Маленький анонс: вул. Авіаконструктора Антонова, 13, вже скоро з’явиться ще один мурал. Незважаючи на війну, продовжуємо серію муралів на нашій вулиці. Тепер тема філософія – філософія війни. Дякую нашим друзям художникам за пропозицію саме зараз втілити такий проєкт в життя, а Ivan …

Поділитися у соцмережах: