Хліб у столиці випікають цілодобово: де купити без черг

Новини Києва

Київхліб повідомляє, що продовжує працювати для киян, та щиро вдячний продавцям, що працюють у фірмових кіосках, які у цей складний час виходять працювати для киян.

В той час, коли біля супермаркетів утворюються значні черги, в хлібних кіосках можна спокійно купити хлібобулочні продукти. Асортимент трохи скромніший, проте можна придбати всі звичні сорти хліба, батонів, печива.

У Київхлібі кажуть, що продовжують працювати та забезпечувати громадян Києва та деяких районів області хлібом та висловлюють величезну подяку тим, хто зараз працює на заводах. Адже це героїчні люди, які майже не сплять, ночують на заводах, аби Київ був максимально забезпечений хлібом. Дякують також перевізникам «Київхліб» та «KTL», які доставляють хліб киянам, незважаючи на всі ризики.

Пекарі столиці невпинно працюють і вдень і вночі аби забезпечити громадян хлібом й обіцяють не здатися навіть попри неймовірно складну ситуацію.

Щоб виробляти максимальну кількість хліба на заводах підприємства оптимізували виробництва та перевели їх на випікання батону.

Також Київхліб допомагає всім, хто потребує цього

Список павільйонів-магазинів, які працюють, оновлюється щоденно на сторінці Фейсбук Київхліба:

вул. Богатирська 5

пр-т. Маяковського 15

пр-т. Василя Порика 3

вул. Підлісна 1

вул. Героїв Дніпра 29/35

вул. Празька 33

пр-т. Павла Тичини 26

Харківське шосе 174

Харківське шосе 12

вул. Вереснева 1

вул. Вершигори 1

пр-т. Соборності 4

пр-т. Героїв Сталінграда 53

вул. Алма-Атинська 43/57

пр-т. Лісовий 9

вул. Юрія Шумського 1

вул. Бородіна Інженера 5Б

ул. Бориспільська 24

вул. Теодора Драйзера 24

вул. Милославська 23а

Русанівська Набережна 4

вул. Каштанова 15

пр-т. Соборності 13-А

вул. Ялтинська 5-Б

вул. Миколи Лаврухіна, 15/46

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Андрій Вітренко: райради потрібно відродити

Голова фракції «Слуги народу» в Київраді Андрій Вітренко у коментарі для видання «Київвлада» прояснив свою позицію щодо позову до Київради стосовно скасування так званих «рішень по райрадах». Вітренко підкреслив, що події початку лютого 2022 року засвідчили реальні пріоритети голови Києва та його оточення. Зараз, за його словами, навіть не йдеться …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Три внедорожники доставили для підрозділу ударних дронів

Ще три ластівки придбали та доставили для наших друзів з підрозділу ударних дронів, який мочить руssню на сході!Намагаємось швидко реагувати по запитах і я щиро вдячний за допомогу зарубіжним фондам та партнерам, зокрема:– фонду https://stopify.org.ua/ за активну участь та організацію процесу доставки авто з-закордону;– Латвійській громадській організації Pierigas Lauku Uznemeju biedriba за …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах: