Хліб у столиці випікають цілодобово: де купити без черг

Новини Києва

Київхліб повідомляє, що продовжує працювати для киян, та щиро вдячний продавцям, що працюють у фірмових кіосках, які у цей складний час виходять працювати для киян.

В той час, коли біля супермаркетів утворюються значні черги, в хлібних кіосках можна спокійно купити хлібобулочні продукти. Асортимент трохи скромніший, проте можна придбати всі звичні сорти хліба, батонів, печива.

У Київхлібі кажуть, що продовжують працювати та забезпечувати громадян Києва та деяких районів області хлібом та висловлюють величезну подяку тим, хто зараз працює на заводах. Адже це героїчні люди, які майже не сплять, ночують на заводах, аби Київ був максимально забезпечений хлібом. Дякують також перевізникам «Київхліб» та «KTL», які доставляють хліб киянам, незважаючи на всі ризики.

Пекарі столиці невпинно працюють і вдень і вночі аби забезпечити громадян хлібом й обіцяють не здатися навіть попри неймовірно складну ситуацію.

Щоб виробляти максимальну кількість хліба на заводах підприємства оптимізували виробництва та перевели їх на випікання батону.

Також Київхліб допомагає всім, хто потребує цього

Список павільйонів-магазинів, які працюють, оновлюється щоденно на сторінці Фейсбук Київхліба:

вул. Богатирська 5

пр-т. Маяковського 15

пр-т. Василя Порика 3

вул. Підлісна 1

вул. Героїв Дніпра 29/35

вул. Празька 33

пр-т. Павла Тичини 26

Харківське шосе 174

Харківське шосе 12

вул. Вереснева 1

вул. Вершигори 1

пр-т. Соборності 4

пр-т. Героїв Сталінграда 53

вул. Алма-Атинська 43/57

пр-т. Лісовий 9

вул. Юрія Шумського 1

вул. Бородіна Інженера 5Б

ул. Бориспільська 24

вул. Теодора Драйзера 24

вул. Милославська 23а

Русанівська Набережна 4

вул. Каштанова 15

пр-т. Соборності 13-А

вул. Ялтинська 5-Б

вул. Миколи Лаврухіна, 15/46

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: