Ходить на побачення, але не з дівчатами: Кличко розповів, чи вільне його серце після розлучення

Активісти району

Міський голова Києва відповів на відверті запитання про своє особисте життя: каже, що часу не має навіть на те, аби зустрітися з синами, а єдині "побачення", що відбуваються постійно, має з киянами

Міського голову питання про побачення спантеличили: він відповів, що "бачиться" лише з киянами

Міський голова Києва Віталій Кличко відповів на запитання, чи ходить він на побачення, і чи нині вільне його серце. Щоправда, жінок-мисливиць за зірковими холостяками його слова не порадують: ходить, каже, лише на побачення з киянами в рамках прийомів громадян. А часу на зустрічі немає навіть із власними дітьми.

Про власну залученість до процесу пошуку пари міський голова, що розлучений вже понад три роки (і вже близько п’яти – не живе разом з колишньою дружиною Наталією Єгоровою), розповів журналістці радіо Lux FM на одному зі світських заходів у Києві. Він здивувався запитанню про те, чи ходить на побачення, і видав дещо парадоксальну, хоча й політично правильну відповідь.

“Дивне запитання. Які побачення? У мене є прийом громадян зранку до вечора, де до мене звертаються з проханнями вирішити проблеми людей. Оце такі побачення у мене”, – посміхнувся Кличко журналістці.

Втім, журналістка не збиралася “складати зброю” й контратакувала міського голову ще більш особистим запитанням: яи вільне його серце. І знову Віталій Кличко видав на-гора “вірну” відповідь з точки зору політичної доцільності (хоча й трохи сумнівну – адже, як писав Інформатор, мер Києва влітку 2024-го таки запивав кальян пивом у компанії пишногрудої рудої дівчини).

“Офіційно – серце вільне, але воно зайняте справами, зайняте містом. І на сьогоднішній день, якщо відверто, на особисте життя взагалі немає часу”, – відповів політик.

Брак часу проілюстрував розмовою із власним сином, яку, за його словами, він мав під час одного із закордонних відряджень. Коли обидва зустрілися десь у європейській країні (у інші Кличко не їздить – принаймні, офіційно таких даних немає), він обійняв сина й сказав тому, що, мовляв, не бачилися вже два роки.

“А він і каже: Тато, ти прорахувався, вже три. До чого це приклад? Тому що часу не вистачає, дуже велике навантаження. І якщо відверто, нам потрібно долати виклики, а все інше буде потім”, – резюмував міський голова.

Чим нині займаються сини Кличка, і що за новий розділ з’явився у житті його колишньої

Нагадаємо, днями Інформатор писав із посиланням на самого Кличка чим нині займаються його сини, 19-річний Максим та 25-річний Єгор-Даніель. Віталій Кличко пишається обома, та більш відкрито розповідає про досягнення молодшого – адже той нині обрав саме спортивну кар’єру. Старший же піде до університету, де вчитиметься на спеціальності бізнес-менеджмент.

А ще, ми розповідали, що колишня дружина міського голови Києва, Наталія Єгорова, оголосила про відкриття нового розділу в її житті. Вона відкрита до експериментів – чого б це не стосувалося: відпочинку у екзотичних місцях чи відновлення модельної кар’єри аж перед 50-річним ювілеєм. Нині ж вона порадувала прихильників новим б’юті-перетворенням.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах: