Хотел заснять трюк для TikTok: в Киеве парень на велосипеде упал с козырька школы

Активісти району

Ситуацию спасло то, что подросток был в шлеме.

В Киеве парень на велосипеде упал с козырька школы.

Событие произошло 1 сентября на улице Академика Курчатова, 18/2

Об этом сообщил “Киев Оперативный” и обнародовал видео.

Парень хотел заснять трюк для TikTok, поднялся на козырек здания, после чего разогнался и пытался перепрыгнуть через лестницу. Приземлиться на оба колеса ему не удалось, поэтому подросток потерял равновесие, упал и довольно сильно ударился.

Ситуацию спасло то, что парень был в шлеме.

“Первое сентября у всех проходит по-разному. С такими темпами он до последнего звонка точно не доживет. Киев, Курчатова, 18/2, школа №212”, — говорится в подписи под видео.

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: