Кепське обладнання: на Академмістечку в Києві вмикають світло на 1,5 години пізніше за графіки

Активісти району

У компанії-постачальнику, ДТЕК Київські електромережі, кажуть, що проблему вирішують, та вже мають заявку на проведення перевірки обладнання за вказаною адресою

Через ймовірні проблеми з енергетичним обладнанням мешканці низки вулиць на Святошині отримують менше годин зі світлом, ніж повинні згідно графіку відключень

У Святошинському районі Києва виникла проблема з заживленням будинків на низці вулиць після знеструмлень. Мова про житлові багатоповерхівки по вул. Василя Стуса, Академіка Доброхотова, бул. Академіка Вернадського та частково просп. Академіка Палладіна на Академмістечку. Місцеві мешканці скаржаться: щоб увімкнути світло, енергетикам доводиться виїздити та працювати в “аварійному” режимі.

На проблему, що спіткала мешканців масиву Академмістечко у Святошинському районі Києва, скаржаться кияни під дописом ДТЕК Київські електромережі про графік знеструмлень на понеділок, 22 грудня 2025 року. За словами киянки Юлії Кондратенко, що мешкає саме на цьому житловому масиві, ввімкнення електрики там кожного разу перетворюється на квест.

“Дуже прошу звернути увагу на системну проблему з автоматикою групи 6.2 за вулицями Стуса, Доброхотова, бульварами Вернадського і частково Палладіна. Вимикається у нас електрика за графіком, а от вмикається лише після неодноразових звернень та виїзду аварійки”, – зауважила пані Кондратенко у коментарі.

У відповіді енергетики-постачальники з ДТЕК Київські електромережі зауважили: мають заявку на проведення перевірки обладнання за вказаною адресою. Відтак, частина обладнання на Академмістечку може дійсно працювати некоректно – через цю ситуацію Кондратенко також попросила відтермінувати вечірнє відключення світла.

У інших коментарях підозри підтвердили мешканці вул. Осінньої та інших вулиць на Академмістечку. Так, киянин Ігор Мельниченко зауважив, що зранку у понеділок, 22 грудня світло увімкнули аж через півтори години після того, як мали б зробити це згідно з графіком.

Оаза світла: киян бісить, що будинки на Святошині включили до критичної інфраструктури

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що мешканців того ж-таки Святошинського району бісить наявність світла в частини сусідніх будинків цілодобово. Суперечки й звинувачення викликав житловий вартал зі стабільним електропостачанням, підключений до лінії критичної інфраструктури.

А рік тому, у листопаді 2024-го, киян збуджувала несправедливість при знеструмленнях – тоді групи відключення позбавляли світла ще раз на добу, і мешканці, що потрапили до тієї, де світло вимикали двічі, здійняли ґвалт на усі соцмережі. У ДТЕК тоді терпеливо пояснили, чим керувалися, укладаючи саме такий графік.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: