Кличко похизувався ремонтами мостів та шляхопроводів: стояли без оновлення по 50-60 років

Активісти району

Міський голова Києва підбиває підсумки року для інфраструктури столиці: каже, що її потрібно розвивати через зростання важливості міста, натомість його критикують за надмірну кількість капремонтів

Одну з найприємніших функцій міського голови – урочисто відсувати "фішки" на мостах і шляхопроводах – у 2025 році Кличко виконував досить часто

Міський голова Києва підбиває підсумки року для інфраструктури столиці. Віталій Кличко нагадав, які саме мости й шляхопроводи були відремонтовані та здані у 2025 році – і наголосив, що попри війну місто продовжує працювати й розвиватися. Втім, саме величезні витрати на інфраструктурні об’єкти вже стали підставою й для критики міської влади.

Віталій Кличко відзвітував у соцмережах перед громадою міста за об’єкти, які місто відремонтувало й відновило за 2025 рік . Ще й показав відповідне відео – йдеться про низку вулиць, зокрема, Богатирську й Глибочицьку на Оболоні та Подолі, а ще об’єкти мостової інфраструктури на правому та лівому берегах міста.

“Це шляхопроводи на Луговій–Полярній, на Новокостянтинівській, біля станції метро “Дарниця”. Здійснили й ремонти на вулицях Богатирській та Глибочицькій. Для більшості об’єктів це був перший капремонт за 50–60 років. Також відкрили рух повністю всіма смугами Подільським мостовим переходом і двома новими тунелями. Облаштували на об’єкті 11 км велодоріжок і новий пересідний вузол”, – нагадав Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що попри війну місто продовжує працювати та розвиватися. Причиною цього, пояснює міський голова, є перетворення столиці на потужний хаб, що надає прихисток для ВПО з охоплених війною регіонів, а також є найбільшим та найбільш завантаженим містом країни.

“Кількість мешканців столиці сьогодні – на рівні 2021 року. А, отже, інфраструктура має відповідати реальним потребам життєдіяльності мегаполіса”, – підкреслив Кличко.

Зауважимо, що кількість об’єктів, що їх ремонтує й відновлює місто, є навіть надмірною, і вже викликає критику з боку фахової спільноти. Так, у ГО “Пасажири Києва” міську владу критикують за облаштування, фактично, “мільярдоспалювального заводу” в столиці. Зокрема, нарікання викликав початок капремонту Харківського шосе на Лівобережжі, де замінюють асфальтове покриття, що було у непоганому стані.

Також критикують за капремонт вул. Міської (на ній пошкодження має лише 0,26% покриття) та надмірно, на думку транспортних фахівців, збільшують кількість смуг руху – до чотирьох. Ще один об’єкт, який піддається критиці, – це вул. Стеценка – там, кажуть, без жодного моделювання заклали дві багаторівневі розв’язки і розширення доріг.

Кличко про “Міндічгейт”: це підриває довіру

Нагадаємо, днями міський голова Києва зробив і політичні заяви: висловився з приводу останніх корупційних скандалів у центральній владі. До цього моменту Віталій Кличко уникав говорити про “Міндічгейт”, корупційні схеми в енергетичному секторі чи відставки. А в останніх інтерв’ю західним медіа його головні тези стосувалися виїзду за кордон молодих людей у віці 18-23 роки та ймовірне зниження мобілізаційного віку в Україні.

Також Кличко підбив підсумок останньому корупційному скандалу, “Міндічгейту”, в інтерв’ю німецькому медіа. Він вважає, що це підірвало довіру до влади Володимира Зеленського як в Україні, так і з боку міжнародних партнерів. У відповідь самого його вже також розкритикував політичний супротивник, голова КМВА Тимур Ткаченко – просто нагадавши про кількість кримінальних проваджень проти чиновників у КМДА.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: