Кличко призначив нову очільницю Київському центру розвитку туризму

Активісти району

Плин кадрів у керівництві саме цим підприємством є одним з найактивніших: починаючи з 2023 року у кріслі керівника змінилися вже 6 керівників

У воєнний час туризм не є надто популярною статтею доходів Києва – відтак, у профільному КНП за останній час звільнилися вже шестеро керівників

Віталій Кличко підписав розпорядження про призначення в.о. директора КНП “Київський центр розвитку туризму”. З 11 березня 2026 року цю посаду обійматиме Сніжана Мушик. Плин кадрів у керівництві саме цим підприємством є одним з найактивніших: починаючи з 2023 року у кріслі керівника змінилися вже 6 керівників.

Про призначення Сніжани Мушик в.о. голови КНП “Київський центр розвитку туризму” йдеться у розпорядженні міського голови столиці від 10 березня 2026 року. Її призначають на посаду тимчасово, “до вирішення питання щодо призначення директора в установленому порядку”.

Зауважимо, що до Сніжани Мушик КНП “Київський центр розвитку туризму” керувала Яна Синиця. Вона посіла крісло у листопаді 2025-го, відтак, протрималася на посаді лише кілька місяців. А до неї підприємством керували чимало посадовців – з 2023-го це аж шість керівників: Даниїл Барашкін, Олена Леонтьєва, Ірина Дунас, Юлія Житінська, Наталія Колесникова і Оксана Оніщук.

Також додамо, що КНП підпорядковане управлінню туризму та промоцій КМДА. Після скандалу з вживанням алкоголю й негідною поведінкою чиновників, внаслідок чого Кличко звільнив колишню його очільницю Марину Радову, з 27 жовтня 2025 року управління очолює Лія Корнієнко – екскерівниця ГО “Асоціації розвитку спорту і туризму”.

Кличко звільнив голову керуючої компанії на Солом’янці та знайшов нову піарницю для КМДА

Нагадаємо, напередодні Інформатор писав, що міський голова Києва звільнив директора КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району” Олексія Згурського. Офіційно у документі немає згадки про причини, чи підстави такого кадрового кроку. Втім, зрозуміло, що під час комунального колапсу через замерзання внутрішньобудинкових систем у Києві багато хто з керівників комунальних обслуговуючих компаній показав себе, м’яко кажучи, не на висоті.

А ще, ми розповідали, що у Києві визначили нову керівницю Департаменту суспільних комунікацій КМДА. З 20 лютого виконання обов’язків директора департаменту покладено на Олесю Зубрицьку. Рішення ухвалили після кадрових змін у відомстві. Нова очільниця раніше працювала у структурі департаменту.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: