Кличко затвердив разові виплати медикам Києва: дадуть від 3 до 50 тисяч

Міський голова столиці підписав розпорядження про надання безповоротної допомоги працівникам закладів охорони здоров'я комунальної власності міста

Кожен з медиків, хто працює у комунальних закладах, зможе отримати від 3 до 50 тис грн.

Київський міський голова підписав розпорядження про надання безповоротної фіндопомоги працівникам закладів охорони здоров’я комунальної власності міста за листопад 2025 року. Рішення ухвалено в межах міської цільової програми “Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці” на 2024–2027 роки. Кожен з медиків зможе отримати певну допомогу – від 3 тисяч для молодшого медперсоналу до 50 тисяч – для протезистів і ортезистів.

Про це йдеться у розпорядженні Віталія Кличка, підписаному 8 грудня 2025 року. Згідно з документом, фінансування буде спрямоване на медичних працівників, у тому числі молодший медичний персонал, які надають екстрену, спеціалізовану, паліативну та реабілітаційну допомогу у комунальних закладах. Розмір допомоги встановлено в залежності від професійної категорії.

Хто й скільки отримає від міста:

  • Лікарі (крім інтернів та реабілітологів у стаціонарах) та професіонали з вищою немедичною освітою — 5 000 грн.
  • Лікарі військово-лікарських комісій — 10 000 грн.
  • Молодші спеціалісти з медичною освітою та бакалаври/магістри медсестринства — 4 000 грн.
  • Працівники, що надають реабілітаційну допомогу в стаціонарних умовах (лікарі з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти) — 17 000 грн.
  • Асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів — 12 000 грн.
  • Техніки-протезисти та ортезисти — 50 000 грн; асистенти — 20 000 грн.
  • Молодший медичний персонал — 3 000 грн.

Керівники закладів охорони здоров’я зобов’язані забезпечити виплату допомоги до 10 грудня 2025 року та повідомити про виконання Департамент охорони здоров’я КМДА. Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступників голови Київської міської державної адміністрації.

Кличко провів великий муніципальний Форум, а тоді – перенарізав повноваження між заступниками

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Віталій Кличко вирішив наприкінці року “перенарізати” повноваження між кількома своїми заступниками. Зокрема, зі сфер, якими опікується його перший заступник Петро Пантелеєв, прибрали КП “Автотранспортник”. А Валентину Мондриївському віддали КП “Київзеленбуд” з усіма районними підприємствами по утриманню зелених насаджень.

А ще, ми розповідали, що міський голова Києва відкрив ХІХ Український муніципальний форум. Захід пройшов у столиці 8-9 грудня, і може претендувати на своєрідну функцію “установчих зборів” для представників місцевого самоврядування. Метою Форуму заявлені виклики, що стоять перед громадами у воєнні часи та формування спільних підходів до їх подолання, втім, дискусія явно вийде дещо за межі прокладеного модераторами “курсу”.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: