Київ готовий до опалювального сезону на 90 відсотків – Кличко

Активісти району

Міський голова столиці провів засідання Оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону: каже, що Київтеплоенерго завершує випробування й профілактику мереж та їхню модернізацію там, де це необхідно

Міський голова перевірив, як триває модернізація 700-мм теплової мережі на вул. Діловій у Печерському районі столиці. Фото: Facebook Віталій Кличко

Київ майже повністю готовий до опалювального сезону. Поточні ремонти, профілактика й обстеження виконані на 90%. крім цього, столичні тепловики здійснюють модернізацію мереж на 13 ділянках у різних районах міста, серед них – зокрема на вул. Діловій на Печерську. Цю ділянку й перевірило керівництво міста у понеділок, 15 вересня 2025 року.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко після засідання Оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону, яке провели на вул. Діловій у Печерському районі столиці. Саме тут проводять комплексну модернізацію магістральної тепломережі, яка забезпечує теплом і гарячим водопостачанням 140 будівель. Мережа діаметром 700 мм, прокладена тут ще у 1972 році, за останні 5 років пережила 5 пошкоджень.

“Фіксували значні витоки теплоносія на поверхню та так звані “фонтани”. Замість зношених прокладають сучасні попередньо ізольовані труби європейського зразка, які обладнані системою сигналізації про пошкодження. Загалом перекладуть майже 1 км труб”, – розповів Віталій Кличко про модернізацію тепломережі на вул. Діловій.

Енергетики, каже мер Києва, вже збудували три нові монолітні теплокамери із сучасним обладнанням. Усі роботи завершать до початку опалювального сезону, далі – проведуть благоустрій території та відновлять асфальтне покриття.

“Київ на фінальній стадії підготовки до опалювального сезону. Поточні ремонти, профілактика та обстеження виконані вже на 90%. Навіть в умовах війни, фінансових обмежень і нестачі кадрів, столиця не зупиняє модернізацію тепломереж”, – додав Кличко, нагадавши також, що у 2025 році “Київтеплоенерго” запланував провести модернізацію на 13 ділянках у різних районах міста.

Кличко відповів на петицію про занедбаний будмайданчик біля метро Осокорки: там все добре

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Кличко відповів на петицію, у якій містяни вимагали від влади демонтувати занедбаний будмайданчик біля ст.м. “Осокорки” у Дарницькому районі столиці. Підстав, аби розірвати з орендарем земельної ділянки угоду, немає. А недобуд небезпеки не становить – його “санітарні та безпекові умови” в нормі.

Також ми розповідали, що відновлення будинків у Києві, пошкоджених внаслідок російських обстрілів, йде не так швидко, як хотілося б їхнім мешканцям, які здебільшого чекають на повернення додому “хто де”. Втім, завершення ремонтів, на жаль, часто супроводжується розчаруванням і необхідністю додаткових витрати, аби щось доробити чи переробити. Зазвичай відновлюють не краще, ніж було, проте дешевше запланованого. і ця економія має на виході не найкращий результат.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: