Київ знову без світла: у столиці ввели екстрені відключення електроенергії

Активісти району

В Укренерго ввели екстрені відключення світла у Києві, вони не підпорядковуються графікам, а відімкнути можуть будь-який з районів міста й на будь-який час

Відімкнути можуть будь-який з районів міста й на будь-який час

У Києві введені екстрені відключення світла за рішенням НЕК Укренерго. Вони не підпорядковуються графікам – відтак, відімкнути можуть будь-який з районів міста й на будь-який час. А припинять екстрені відключення також за окремою командою від енергетиків.

Про екстрені знеструмлення повідомили зранку у середу, 22 жовтня 2025 року, у ДТЕК Київські електромережі. У компанії-постачальнику електроенергії зауважили, що екстрені відключення ввели за рішенням Укренерго. Причина – дефіцит та дисбаланси у системі країни, і Київщини зокрема.

“Екстрені відключення не підпорядковуються графікам, бо виникають у відповідь на дисбаланс в енергосистемі. Електропостачання буде відновлено після окремої команди Укренерго”, – додали у ДТЕК Київські електромережі.

В Укренерго поки відключень не підтвердили, втім, напередодні у дописі на Facebook зазначали, що споживання електроенергії залишається високим. А внаслідок російських обстрілів була знеструмлена Чернігівщина, включно із самим обласним центром.

Енергетики вчергове звернулися до киян із проханням ощадливо користуватися електроенергією. І зауважили, що кожен зекономлений кіловат – внесок у спільну стійкість.

Екстрені відключення повернулися через російські обстріли країни – енергетики

Нагадаємо, про те, що екстрені відключення повернулися до столиці, Інформатор повідомляв ще у середині жовтня. Для мешканців столиці це означає, що будь-які графіки не діють, світло може зникати без попередження. Час його відновлення також наразі невідомий, втім, аби пришвидшити процес, киян закликають ощадливо використовувати електроенергію, якщо вона, звісно, є.

Востаннє світло у Києві відмикали у понеділок, 20 жовтня, так само, як і в усіх інших областях України. Відключення тривали з 06:00 до 22:00, вони були пов’язані з наслідками російських обстрілів критичної інфраструктури країни. Щоправда, у столиці відмикали лише бізнес – принаймні, такими були задекларовані енергетиками плани.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: