Київміськбуд увімкнув антикриз: створили робочі групи, аби аналізувати кожну недобудову

Активісти району

Компанія обіцяє створити 24 робочі групи, аби аналізувати стан кожного об'єкта й шукати шляхи їх добудувати: серед фахівців будуть як будівельники, так і члени правління

У "Київміськбуді" обіцяють розглянути кожен з об'єктів і об'єктивно розглянути можливість добудови

У ПрАТ ХК Київміськбуд повідомили про етап “активної підготовки” та координації процесів відновлення будівництва. Компанія каже про створення одразу 24 робочих груп, що аналізуватимуть стан кожного об’єкта й шукатимуть шляхи щодо їхньої добудови. У кожній, кажуть, будуть фахівці, що знаються на будівництві, а на чолі буде “куратор”, який є членом правління.

Про створення 24 робочих груп ПрАТ ХК “Київміськбуд” повідомило на своєму сайті. У публікації йдеться, що підставою для цього є наказ Голови правління Валерія Засуцького. Діяльність груп, стверджує пресслужба, буде детальний аналіз стану кожного об’єкта та пошуку шляхів його добудови.

“Такий крок став відповіддю на запит суспільства щодо прозорості та необхідності прямої взаємодії між девелопером і майбутніми мешканцями”, – стверджують у “Київміськбуді”.

До складу робочих груп обіцяють залучити ключових фахівців. Крім цього, кожну групу очолюватиме куратор у статусі члена правління, а до її постійного складу введуть представників спільноти інвесторів, інженерів технагляду за об’єктом та керівництво генпідрядників. Залежно від стадії готовності об’єкта, до нарад залучатимуть спеціалістів підрядних компаній, які відповідають за монтаж зовнішніх інженерних мереж та підключення будинків до міських комунікацій.

“Такі зустрічі дають можливість зняти напругу, прибрати інформаційні вакууми та вибудувати єдиний вектор руху. Ми говоримо правду, навіть якщо вона складна, адже тільки через чесний діалог можна прийти до реального результату”, – цитує сайт Валерія Засуцького.

Робочі наради обіцяють проводити кожні два тижні. Це, кажуть у “Київміськбуді”, забезпечить безперервність контролю за процесом. І визнають: через війну й економічну кризу, плюс дефіцит робочої сили добудова об’єктів є досить складним завданням. Власне, так сутужно не було ще ніколи.

“Сьогодні “Київміськбуд” проходить крізь один із найскладніших періодів у своїй історії. Вплив повномасштабної війни, криза на ринку будматеріалів та дефіцит кадрів створили умови, в яких старі методи управління більше не працюють. Запровадження роботи спільних груп стало стратегічним рішенням, що дозволяє синхронізувати зусилля забудовника, підрядників та інвесторів”, – резюмують у компанії.

Київміськбуду дозволили випускати власні акції: чи пришвидшило це будівництво

Нагадаємо, наприкінці листопада 2025 року Інформатор писав, що ПрАТ “ХК “Київміськбуд” отримало дозвіл від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на випуск власних акцій. Це відкриває шлях до фінансового перезавантаження холдингу та відновлення будівництва на його об’єктах. І, власне, такими були обіцянки міського голови Києва, Віталія Кличка, вкладникам, що періодично влаштовують пікети біля КМДА.

А у жовтні ми розповідали, що керівництво “Київміськбуду” вкрай повільно готувалося до омріяного сотнями київських родин відновлення будівництва. У серпні компанія обіцяла провести до кінця вересня окремі консультації щодо кожного житлового комплексу, але було невідомо, що з цього вийшло. Тоді намагались розібратися з підрядниками, перед якими сформувалася кредиторська заборгованість.

Інформатор-Київ у Telegram

Швидко пояснимо, що відбувається у столиці ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: