На станції метро Іподром відкриють другий вестибюль, що веде до автовокзалу

Активісти району

Другий вхід до станції метро, що на "синій" лінії, стояв зачиненим від початку повномасштабного вторгнення РФ

У суботу, 30 серпня, другий вхід до ст.м. Іподром запрацює для пасажирів підземки

У суботу, 30 серпня у Києві відкриють ще один вестибюль станції метро, що стояв зачиненим від початку повномасштабного вторгнення РФ. Йдеться про ст.м. “Іподром”, що на “синій” лінії столичної підземки. Відтак, у столиці працюють вже майже усі входи на станції – за виключенням двох, найменш задіяних: на ст.м. “Дніпро” й “Бориспільська”.

Про відкриття другого вестибюля станції метро “Іподром” розповіли у КП “Київський метрополітен” на офіційному порталі міської влади. Там зауважили, що йдеться про вихід №2 у напрямку до автостанції “Південна” (чи “Виставкового центру”). Вона стояла закритою з весни 2022 року.

У підземці наголосили, що вестибюль працюватиме для пасажирів з 05:52 ранку до 22:27 увечері, а у разі оголошення повітряної тривоги кияни зможуть заходити через нього до укриття цілодобово. Вихід почне працювати у штатному режимі вже від самого ранку у суботу, 30 серпня, чим скоротить шлях для пасажирів, що прибули до Києва (чи відправляються) автобусами, які приїздять на Центральну автостанцію.

Станом “на зараз” залишаються закритими лише два вестибюлі станцій – №2 на ст.м. “Бориспільська”, а також другий вестибюль наземної станції “Гідропарк”, що не працює вже понад 10 років. Коли відкриють перший з двох, поки невідомо – втім, за останні півтора роки КП “Київський метрополітен” методично запускає в роботу усі зачинені вестибюлі. Вхід до ст.м. “Гідропарк”, найімовірніше, так і залишиться закритим.

Поступово відкривають усі виходи з метро, що стояли без руху з початку вторгнення РФ

Зауважимо, Інформатор писав у березні 2025 року, що КП “Київський метрополітен” відкрило другий вестибюль на ст.м. “Теремки”, що також був закритий ще на початку повномасштабного вторгнення. Перед відкриттям його очистили від графіті й сміття – про забруднення виходу напередодні повідомляло наше видання.

А рік тому, у березні 2024-го, відновив роботу і другий вихід зі ст.м. “Хрещатик” – на вулицю Інститутську. Станом на весну 2024-го вихід на вул. Архітектора Городецького ще залишався зачиненим для пасажирів, але зрештою відкрили і його.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: