Наловили карасів на понад 100 тисяч: на Київському морі схопили браконьєрів з сіткою

Активісти району

Поблизу гирла річки Тетерів, що біля Страхолісся, днями упіймали двох рибалок: суд може накласти на них чималий штраф, їх ще й змусять компенсувати збитки державі

Браконьєри ловили рибу сітками: їх покарають штрафом та адміністративним стягненням. Фото: поліція Київської області

У Київському морі, поблизу гирла річки Тетерів, що біля Страхолісся, днями упіймали двох рибалок. Чоловіки здійснювали незаконний вилов риби – у квітні саме триває нерест, тому будь-який лов заборонено. В рибалок вилучили карасів та плотву, ще й змусять сплатити за збитки державі – на понад 100 тис грн.

Про затримання рибалок повідомили у поліції Київської області. Двоє чоловіків мали “непоганий” улов – самих збитків від їхньої діяльності, кажуть правоохоронці, нарахували на понад 100 тис грн. Судячи зі світлин, що їх виставили правоохоронці, в чоловіків була сітка, в яку потрапили понад 30 рибин різного розміру – більшість це плотва й карасі.

“Днями під час патрулювання поблизу річки Тетерів, поліцейські виявили двох чоловіків віком 48 та 52 роки, які за допомогою сіток незаконно виловили рибу в період нересту. Попередньо, сума встановлених збитків державі становить понад 100 тисяч гривень”, – розповіли у поліції Київщини, додавши, що усі речові докази в браконьєрів вилучили.

У Вишгородській окружній прокуратурі вже почали досудове розслідування цього інциденту за фактом незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом (це ч. 1 ст. 249 КК України). Покарання за це – чималий штраф, у 17-51 тис грн., також чоловікам доведеться компенсувати державі збитки.

“Нагадуємо, що незаконний вилов біоресурсів завдає значної шкоди довкіллю та тягне за собою відповідальність, передбачену законом”, – додали у поліції.

Берег Київського моря “мінують” табличками, щоб завадити туристам ходити на прогулянки

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що на Київщині місцева знать вживає цинічні методи, аби відгородити людей від води. На деяких ділянках навіть розміщують таблички “Заміновано!” – так доповнюють високі паркани, якими перекривають підходи до Київського моря для мешканців. Йдеться, власне, про самозахоплені землі, на які їхні нинішні “власники” не мають жодних прав – та й не можуть мати, оскільки землі водного фонду, а особливо береги річок і ставків, можуть належати лише громаді.

А ще, ми розповідали, що з дна Київського моря виловили потопельника, що пропав на Київщині напередодні. Його шукали скрізь ще з 2 квітня, у тому числі й водолази – на дні водойми. Зрештою, тіло вдалося знайти й підняти на поверхню.

Інформатор-Київ у Telegram

Швидко пояснимо, що відбувається у столиці ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: