Не вклалися у рік: Кличко продовжив термін перекриття проспекту Європейського Союзу

Активісти району

Міський голова Києва продовжив термін перекриття проспекту ЄС до 1 грудня 2026 року: йдеться про будівельний майданчик, де прокладають метро на Виноградар

У Подільському районі Києва продовжили строки перекриття центральної транспортної артерії, просп. Європейського Союзу

Міський голова Києва продовжив термін перекриття проспекту Європейського Союзу до 1 грудня 2026 року. Йдеться про будівельний майданчик, де прокладають метро на Виноградар: рік тому Віталій Кличко обмежував рух проспектом строком до квітня 2026-го. Втім, будівельники точно не впораються до вказаної дати, а відтак, рух важливою для Подільського району міста транспортною артерією буде перекритий до кінця року.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови, що було днями оприлюднене на сайті КМДА. У ньому Віталій Кличко повідомляє, що рух просп. Європейського Союзу у Подільському районі буде перекритий до 1 грудня 2026 року. Мер просто замінив дату, вказану ще навесні минулого, 2025-го, року, на ту, що більше відповідає реаліям на будівництві.

Зауважимо, що рух на ділянці від проспекту Василя Порика до проспекту Свободи Кличко розпорядився перекрити ще 27 березня 2025-го. На початку квітня будівельники перегородили проспект і почали роботи з прокладання підземки. При цьому планувалося, що обмеження знімуть вже 5 квітня 2026 року.

На проспекті Європейського Союзу повним ходом тривають будівельні роботи

Обмеження руху пов’язане з будівництвом дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар з електродепо в Подільському районі. Нині роботи там у розпалі: поки невідомо, чи встигне компанія-підрядник завершити будівництво до грудня 2026-го, але видно, що робітники докладають до цього усіх зусиль.

На просп. Євросоюзу вже почали споруджувати вестибюль ст.м. “Варшавська”

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що на проспекті Європейського Союзу вже переносять комунікації під будівництво станції “Варшавська”. Вже готова середня частина підземного переходу, а працівники продовжують бетонування службових інженерних споруд. Бурова установка “Casagrande” готова почати роботи зі стіни в ґрунті, щойно надійдуть відповідні умови.

Також ми розповідали, що на проспекті Європейського Союзу будівельники почали зводити вестибюль станції метро “Варшавська”. В грудні 2025-го там тривали активні наземні роботи – зокрема, завершували перекладання газової труби й “дощової” каналізації. Крім того, будівельники вже споруджували підземний перехід, який буде одночасно і проходом до вестибюля метро.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: