Не витримала больового шоку: померла 16-річна дівчина, що впала до ями з окропом у Києві

Пацієнтка не змогла подолати наслідки отриманих опіків, які склали 73% від всієї площі тіла, а безпосередньою причиною смерті став больовий шок після коми

Дівчина впала у яму на просп. Лобановського у Києві, що не була позначена, як місце аварії. Фото: Патрульна поліція Києва, канал Новини.LIVE

16-річна дівчина, що 2 січня 2026 року впала до ями з окропом на проспекті Лобановського у Солом’янському районі Києва, померла попри всі зусилля медиків. На жаль, вона не змогла подолати наслідки отриманих опіків (вони склали 73% від всієї площі тіла) – а безпосередньою причиною смерті став больовий шок після коми. При цьому дівчину доправили до Кельну у Німеччині ще на початку року для проведення операцій.

Про загибель юної киянки повідомила телеканалу Новини.LIVE мати дівчини. За її словами, попри боротьбу та жагу до життя, 16-річна дівчина померла. Вона не змогла подолати наслідки отриманих опіків, а безпосередньою причиною смерті став больовий шок після коми.

На початку 2026 року дівчина отримала важкі опіки, впавши в яму з окропом через прорив тепломережі. Вона дістала близько 73% опіків тіла, а лікарі тривалий час боролися за її життя. Інцидент стався на проспекті Лобановського — за даними прокуратури, місце аварії після ремонтних робіт не було належно огороджене.

Через це дівчина безперешкодно потрапила до небезпечної зони. Також постраждала ще одна жінка, яка наступила у гарячу воду. Дівчину оперативно перевезли до спеціалізованої клініки в Кельні. Від моменту травми до прибуття за кордон минуло трохи більше 48 годин – одна з найшвидших медичних евакуацій у межах програми Medevac Ukraine.

У Німеччині дитина перенесла численні операції та тривале лікування. Відомо, що їй зробили дев’ять операцій та пересадили 25% шкіри. Лікарі намагалися зробити все можливе, втім, стан залишався важким.

Хроніка подій: дівчину евакуювали з Києва до Кельна впродовж 48 годин

Нагадаємо, на початку січня 2026 року стало відомо про падіння 16-річної дівчини в яму з окропом на проспекті Лобановського. 2 числа там стався прорив труби. Проїжджу частину та тротуари почало заливати гарячою водою, а через пошкодження асфальту утворилося провалля.

Вже впродовж 48 годин юну постраждалу вдалося евакуювати з України до Німеччини. Там лікарі одразу прооперували дитину, про що повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у дописі. Опіки II-III ступеня охоплювали близько 75% поверхні тіла.

Майже одразу правоохоронці затримали у Києві керівника управління тепломереж, з вини якого дівчина впала у яму з окропом на проспекті Лобановського. Посадовцю готували повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що призвело до тяжких наслідків.

Інформатор-Київ у Telegram

Швидко пояснимо, що відбувається у столиці ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: