Неизвестные вывезли грунт для растений из парка в Соломенском районе столицы

Активісти району
2

8 ноября, неизвестные загрузили в автомобиль и вывезли мешки с грунтом для растений, который лежал в парке “Орлятко” в Соломенском районе Киева. При этом они еще и заехали автомобилем на зеленую зону.

Об этом стало известно из сообщения на странице КП по СЗН Соломенского района Киева.

“В парке “Орленок” эти “герои” не только заехали на зеленую зону, но и спокойно нагружали в свой автомобиль мешки с растительным грунтом, который завезен в парк для устройства газона”, – сказано в сообщении. 

Коммунальщики подчеркнули, что мужчинам, которые вывозили грунт, было сделано замечание, но они на него не отреагировали. 

В КП по СЗН Соломенского района Киева сообщили что намерены подать в полицию заявление о правонарушениях с фото и видеоматериалами.

Напомним, очередных вандалов, подозреваемых в краже зеленых насаждений, задержали в столичном парке. И снова от рук любителей бесплатных растений пострадал парк “Победа” в Днепровском районе Киева. 

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: