Опалення у низці районів Києва немає через атаку на ТЕЦ – коли відновлять теплопостачання

Активісти району

Тепловики працюють над відновленням постачання тепла у місті, обіцяли справитись до ранку 26 листопада, втім, поки принаймні два райони, Солом'янка й Голосієво, замерзають у квартирах

Тепловики з Київтеплоенерго заявляють про проведення ремонтних робіт, втім, у низці районів столиці досі холодно

У Києві досі немає опалення у сотнях житлових будинків. На відсутність теплопостачання скаржаться мешканці Солом’янського та Голосіївського районів. У обслуговуючих компаніях кажуть, що комунальники ведуть роботи з відновлення теплопостачання, а КП “Київтеплоенерго” сигналізує про готовність завершити роботи на низці об’єктів до кінця дня 26 листопада.

На відсутність опалення кияни скаржаться як у редакцію Інформатора, так і безпосередньо до КП “Київтеплоенерго” – у його соцмережах. Так, Олексій, мешканець вул. Ушинського біля Радіоринку на Караваєвих дачах розповідає, що опалення у його квартирі зникло у ніч на 25 листопада й відтоді не відновлювалося. При цьому він ствержує, що з аналогічною проблемою стикнулися мешканці інших багатоповерхівок у його районі.

“Завдяки електроприборам опалення мені вдається тримати температуру всередині квартири на прийнятному рівні, але тривожно – що буде, якщо постачання не відновлять до настання справжніх морозів”, – сказав він Інформатору.

Водночас, на сторінці КП “Київтеплоенерго” у Facebook є скарги від мешканців інших вулиць на Солом’янці – Олекси Тихого, Смілянської на Чоколівці. Також на відсутність тепла скаржаться мешканці Голосієва: вул. Василя Касіяна, академіка Заболотного й Великої Китаївської на Саперній слобідці.

“Щодо Солом’янського району – є низка причин відсутності теплопостачання: за різними адресами вони індивідуальні – це і проблеми після обстрілу ТЕЦ у Києві (напередодні, у ніч на 25 листопада, РФ атакувала енергооб’єкти у столиці – Ред.), так і інші проблеми”, – розповіли Інформатору у КП “Керуюча компанія з обслуговування житлофонду Солом’янського району Києва”.

У самому КП “Київтеплоенерго” ситуацію поки не коментують. Було лише повідомлення про обмеження надання послуг з теплопостачання – від ранку 25 листопада, безпосередньо після обстрілів. Тоді, окрім Солом’янського й Голосіївського районів, називали ще Печерський, Шевченківський, Святошин, Дарницю й Дніпровський райони. А ще, тепловики повідомляють про розгортання мобільних котелень для медзакладів на Печерську, у Шевченківському й Голосіївському районах.

Відповіді ж на питання про відновлення строків постачання тепла у райони поки немає. У КП “Київтеплоенерго” називають лише один строк – “завершать 26.11.2025 року” – щодо кількох адресних відключень, де тривають ремонтні роботи (по вул. Великій Китаївській та Олекси Тихого). Також у соцмережах кияни повідомляли, що комунальники обіцяли відновити тепло до ранку 26 листопада – як бачимо, цього не сталося.

Обстріл Києва 25 листопада: били по енергетичних об’єктах столиці

Нагадаємо, Інформатор писав, що у вівторок, 25 листопада, після масованої ракетно-дронової атаки з боку РФ у Києві з самого ранку почалися проблеми з енерго- та теплопостачанням. Як ми попереджали раніше, нічні обстріли могли вплинути на стабільність енергосистеми, і заплановані стабілізаційні графіки відключень були під загрозою. Саме так і сталося – з 9-ї години ранку в столиці запровадили екстрені відключення електроенергії, які діяли лише для мешканців лівого берега.

Також ми розповідали, що у ніч на вівторок, 25 листопада Київ зазнав масованої ракетно-дронової атаки з боку РФ. У місті пролунали понад десяток вибухів, влада попередила про роботу ППО над столицею. Станом на другу годину ночі Київ все ще перебував під комбінованою атакою – ворожі БпЛА сунули на Оболонь і Троєщину.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: