Parimatch Foundation та Міністерством освіти і науки України уклали меморандум про співпрацю 

Новини Києва

Міжнародний благодійний фонд разом з МОН будуть працювати над спільними проектами. 

Вже другий рік поспіль благодійна організація Parimatch Foundation укладає меморандум про співпрацю з МОН України.

Parimatch Foundation — це міжнародний благодійний фонд, створений Parimatch у 2019 році для підтримки сталих довгострокових ініціатив та проектів. 

Раніше холдинг придбав ліцензії на надання азартних послуг на території України. БК Паріматч легально надає послуги беттингу, а однойменний ігровий портал організації входить до топ казино України.   

Метою меморандуму являється підвищення компетентності педагогів, зокрема вчителів фізичного виховання, вдосконалення методик роботи з учнями, насамперед з тими, які мають особливі освітні потреби.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що наразі його відомство та благодійний фонд  готуються до презентації діджитал-платформи «Active Youth». Її розробка зайняла майже рік. 

Реалізований спільний проект допоможе в розвитку фізичної культури та спорту в освітніх закладах. Він передбачає поліпшення організації спортивних подій, вдосконалення формування звітності, фіксування результатів та рейтингів спортсменів зі змагань. 

Благодійний фонд вже понад три роки працює в напрямках освіти, спорту та соціалізації. Зі слів президента Parimatch Foundation Катерини Білоруської, підписання меморандуму дозволяє збільшити кількість спільних проектів, спрямованих на поліпшення здоров’я і добробуту суспільства.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: