Перегоріла на роботі: ексдепутатка Київради Євгенія Кулеба пояснила, чому склала мандат

Активісти району

Вихід з міської ради політикиня пояснила "особистими причинами", і пообіцяла, що це не завадить їй і надалі опікуватись київською тематикою

Євгенія Кулеба втомилася на роботі: у своєму дописі вона зауважила, що їй потрібен відпочинок

Колишня вже депутатка Київради від фракції “Слуга народу” Євгенія Кулеба пояснила, чому вирішила скласти свій мандат. Зауважимо, що до цього її кроку виникло чимало питань, оскільки саме Кулеба була №1 у списку “Слуг” та, фактично, вела весь список – тому-то нинішнє її рішення й видається дивним. Складання мандату Кулеба пояснила “особистими причинами”, і пообіцяла, що це не завадить їй і надалі опікуватись київською тематикою.

Про причини свого виходу з Київради Євгенія Кулеба розповіла у Facebook. За її словами, рішення було пов’язане із особистим життям депутатки, відтак, просить її про це не розпитувати. А опікуватись містом їй це, каже, не заважатиме – вона залишається керівницею громадської організації “Місто-сад” і вестиме свій подкаст надалі.

“Я здала депутатський мандат. Причини цього кроку особисті і пояснювати їх я не буду. Мені ніколи не потрібен був депутатський мандат, щоб займатися любим Києвом. І, звичайно, мене не зупинити) моє серце з цим містом назавжди. Питаннячка Києва відновляться з Нового року. Так само, як і відновиться реалізація старих ідей, які мені подобаються та реалізація нових. Але спочатку я трішки відпочину”, – зауважила Євгенія Кулеба у дописі.

Також ексдепутатка додала, що не лукавила ані коли опікувалася питаннями столиці, ані коли несла ідею “сили жіночого лідерства”. І закликала усіх, хто має гідні й захоплюючі ідеї, пропонувати їх та, можливо, втілювати разом.

У коментарях під дописом колишні вже колеги подякували Кулебі за роботу. Прийшли також депутати з інших фракцій, Алла Шлапак та Зоя Ярош. А загалом пост ексдепутатки набрав понад 1600 лайків – це свідчить про високу пізнаваність у Facebook-спільноті столиці (саме ця соцмережа нині є інструментом для найактивніших киян).

Як Київрада відпустила Кулебу: деякі колеги й не здогадувалися про причини 

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що депутатка Київради, засновниця та керівниця громадської організації “Місто-сад” Євгенія Кулеба написала заяву про складання повноважень депутата. Про це повідомив міський голова столиці, Віталій Кличко, на пленарному засіданні у четвер, 9 жовтня 2025 року. Про причини такого кроку тоді було невідомо, Євгенія Кулеба була однією з активних депутаток міськради, ба більше, на місцевих виборах 2020 року “вела” за собою список “Слуги народу”.

Також днями ми розповідали, що Київрада передала на обслуговування комунальним підприємствам 21 автодорогу у столиці. Досі усі вони не були на балансі в жодної установи чи підприємства – нині ж вони отримають “приписку” за конкретними відповідальними структурами. Такі вулиці та проїзди були у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському й Шевченківському районах міста.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Дражливе питання – від Київради вимагають внести до нового Статуту столиці райради

У громадських радах міста стверджують: без цього елементу децентралізації, що мав би повернути владу в райони, сенсу в "Конституції для киян" не буде Київрада вже намагалася повернути райради – напередодні великого вторгнення, на початку лютого 2022-го: на фото – депутати зустрічають Миколу Тищенка (на трибуні), що опонував ідеї. Фото: Дінара …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах: