Перший пішов: Кличко почав звільняти комунальників-керівників районних обслуговуючих компаній

Активісти району

Найперше міський голова звільнив очільника компанії, що обслуговує житловий фонд Солом'янського району Олексія Згурського: бідувати він не буде, оскільки володіє потужним агробізнесом

Першим звільненим став очільник комунальників на Солом'янці Олексій Згурський, та можна припустити, що невдовзі екскерівників буде більше

Міський голова Києва звільнив директора КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району” Олексія Згурського. Офіційно у документі немає згадки про причини, чи підстави такого кадрового кроку. Втім, зрозуміло, що під час комунального колапсу через замерзання внутрішньобудинкових систем у Києві багато хто з керівників комунальних обслуговуючих компаній показав себе, м’яко кажучи, не на висоті.

Відповідне розпорядження про звільнення Олексія Згурського, тепер вже колишнього директора КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району”, Віталій Кличко підписав ще 3 березня 2026 року. У тексті йдеться про звільнення “за угодою сторін”, втім, звертає на себе увагу той факт, що у Солом’янському районі, як і в багатьох інших, взимку 2025-2026 року сталося чимало аварійних ситуацій, у тому числі, з вини керівників комунальників з Керуючої компанії та їхніх підлеглих з ЖЕДів.

Згідно з розпорядженням, виконання обов’язків директора КП покладено на першого заступника Згурського, Андрія Сидорчука. Цікаво, що на сайті підприємства Згурський досі значиться керівником (а першим “замом” вказаний Олексій Ізвощіков, що, до речі, не відповідає розпорядженню Кличка).

Зауважимо, що бідувати після звільнення Згурський не буде. Згідно з даними Opendatabot, він є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Фармінг-техносервіс”, що займається допоміжною діяльністю у рослинництві, з доходом у 3,3 млн грн за минулий рік. Також йому належить ТОВ “Мрія-Агротехресурс” і ТОВ “Інтерліс-Брок”. А в минулому Згурський володів ТОВ “Мрія” й ТОВ “Покошицьке” – також аграрним бізнесом з вирощування зернових культур.

Перегоріли на роботі: Кличко звільнив керівника КП “Київміськсвітло” й голову своїх комунікацій

Нагадаємо, буквально днями Інформатор писав про те, що міський голова Києва звільнив з КМДА керівницю одного з ключових департаментів, що відповідає за суспільні комунікації. Півроку тому вона потрапляла у скандал через спробу спровокувати її з боку невідомих, а напередодні Нового року – очолила фракцію УДАРу в Київраді. Відтак, існує декілька версій про причини, з яких Віталій Кличко вирішив вивільнити крісло головного піарника столиці.

А ще, ми розповідали, що міський голова Києва звільнив Леоніда Самохвалова з посади директора КП електромереж зовнішнього освітлення “Київміськсвітло”. Виконання обов’язків керівника покладено на першого заступника, Наталію Бондар. Керівник пішов з посади за власним бажанням, втім, саме підприємство фігурує у низці кримінальних проваджень.

Інформатор-Київ у Telegram

Швидко пояснимо, що відбувається у столиці ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: