Прикмети кризи: депутати Київради вже пересіли з електрокарів на маршрутки

Активісти району

Депутатка Київради від фракції "Європейська солідарність" Ольга Чайка через проблеми зі знеструмленнями пересіла із власної "електрички" на маршрутку та відвідує комунальників, що відновлюють опалення у будинках Голосіївського району

Ольга Чайка зробила селфі з салону маршрутки: депутатка "вписалася" у інтер'єр бездоганно – у маскуванні з теплої куртки й "болоневої" хустини схожа на звичайну пасажирку. Фото: Facebook Ольга Чайка

Депутатка Київради від фракції “Європейська солідарність” Ольга Чайка через проблеми зі знеструмленнями пересіла із власної “електрички” на маршрутку. Нею вона їздить Голосіївським районом та відвідує комунальників, що саме ліквідовують наслідки масштабної аварії у столиці. Каже: вже “заробила” отит, втім, здаватися не збирається.

Про вимушену відмову від комфорту депутатка Київради, членкиня постійної комісії з питань екологічної політики Ольга Чайка розповіла на Facebook. Ще й проілюструвала допис світлиною себе у салоні звичайної київської маршрутки: депутатка “вписалася” у інтер’єр бездоганно – у маскуванні з теплої куртки й “болоневої” хустини схожа на звичайну пасажирку.

“Неодмінний плюс маршрутки – багато людей, тепло. Передаю привіт всім власникам електрокарів: коли моя знову заживиться життям, невідомо ніяким супер силам. І – так, я у болоневій хустці”, – написала Ольга Чайка.

Депутатка додала: через холоднечу вже встигла захворіти на отит (запалення вуха, може вражати зовнішню, середню чи й внутрішню частину). Відтак, її слух дещо погіршився – втім, почути киян, каже, це не завадить. Чайка додала, що подорожує Голосіївським районом, відвідує комунальників, що саме рятують киян від наслідків комунального блекауту.

“Хочеться бути поруч. Почути з перших вуст, чим можемо бути корисними. Що ще підготувати до позачергового, нами ініційованого, засідання Київради”, – зауважила депутатка.

Додамо, що, згідно з декларацією, поданою навесні минулого року, Ольга Чайка володіла не “електричкою”, а Mercedes-Benz E-Class 350. Це середньорозмірний преміальний седан з цілком бензиновим двигуном. А відтак, можна припустити, що “обновку” депутатка покаже вже у декларації за 2025 рік.

Температура у квартирах вже впала до 7°С: Кличко скликає позачергову сесію Київради

Нагадаємо, Інформатор писав, що Віталій Кличко скликає позачергову сесію Київради на найближчий четвер, 15 січня 2026 року. У порядку денному лише два питання, про забезпечення життєдіяльності міста та виділення додаткових фінансів з бюджету на потреби підрозділів ЗСУ. Втім, через наявність у переліку інформації з грифом “ДСК” депутати засідатимуть у закритому режимі.

А ще, ми розповідали, що у районах Києва, що постраждали від атаки на столицю у ніч на 9 січня, поступово відновлюють теплопостачання й заживлюють будинки. Втім, ситуація, м’яко кажучи, є далекою від ідеальної: у помешканнях киян температура вже впала до 7°С, а у соцмережах вже публікують фото з кригою, що намерзає на вікнах зсередини квартир.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: