Розкрилися очі: у Києві нарешті евакуювали автівки паркунів з-під главку поліції та Печерського суду

Активісти району

П'ять автівок найбільш явних паркунів-порушників вивезли на евакуаторах, а ще десяток водіїв просто покарали штрафами за нехтування правилами дорожнього руху біля адмінбудівлі поліції та суду по вул. Володимирській, 15 у середмісті столиці

Автівки, що порушували ПДР найбільш явно, евакуювали на штрафмайданчик, інших водіїв просто оштрафували. Фото: Департамент територіального контролю

Одна з найбільш запаркованих локацій у середмісті Києва, Михайлівська та Софіївська площі навколо будинку ГУ Нацполіції у Києві та області, ГУ ДСНС України у столиці, а також Печерський райсуд нарешті привернула увагу паркувальних інспекторів. Інформатор ще у червні 2024 року зробив репортаж з-під будівлі на Михайлівській площі: виявилося, що там чи не найбільше “паркунів”-порушників у столиці. Нині ж евакуатори вивезли з локації п’ять автівок, покинутих власниками просто посеред проїжджої частини: є сподівання, що це лише початок нової “доброї традиції”.

Про увагу паркувальних інспекторів до будівлі по вул. Володимирській, 15 у центрі Києва повідомив Департамент територіального контролю КМДА. Справа в тому, що паркувальних місць навколо цього будинку явно не вистачає, щоб задовольнити геть усіх водіїв – адже тут розташовані главки столичної та обласної поліції, ДСНС, Печерський райсуд тощо. Відтак, відвідувачі й співробітники залишають автівки часто у місцях, що не призначені для паркування, зокрема, – на узбіччі дороги, а то й просто посеред проїжджої частини.

“Софіївська вулиця та провулок Рильський потрапили в “режим паркувального хаосу”. Кілька водіїв вирішили, що проїзна частина — теж непогане місце для стоянки. Але забули те, що коли автівки стають не просто не там, а прямо посеред проїзної частини, місто сповільнюється, рух стає хаотичним і незручним для всіх учасників дорожнього руху”, – розповіли у департаменті.

Відтак, паркувальні інспектори тимчасово затримали (та евакуювали) 5 автівок, припаркованих з порушенням просто поцентру вулиці Софіївської. Також додатково оштрафували ще 10 водіїв, чиї транспортні засоби були припарковані з порушеннями, але явних перешкод для руху транспорту не спричиняли.

Минулого разу біля главку Нацполіції упіймали 72 порушників-паркунів: що не так з цим місцем

Нагадаємо, у червні 2024 року Інформатор розповідав про порушників-“паркунів” на Михайлівській площі у Києві. Тоді ми нарахували понад десяток автівок, що були покинуті їхніми власниками з явним порушенням ПДР. Зокрема, вони порушували вимоги заборонного знаку 3.34 (забороняє зупинку та стоянку транспорту у межах дії знаку).

А у січні 2025-го ми писали про “неймовірне відкриття” інспекторів – теж на Михайлівській площі. Тоді лише за 2 години вдень біля главку Нацполіції у Києві оштрафували одразу 72 водіїв. А на безкоштовний паркінг, який вже давно і незаконно утворився в історичній місцевості під носом управління Нацполіції, звернули увагу після публікації Інформатора.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: