Світла у Києві побільшає: 21 грудня містян відключатимуть лише до 6-9 годин

Активісти району

Киян та бізнеси у столиці знеструмлюватимуть, як і раніше, згідно з їхніми чергами, але з графіків видно, що у столиці діятимуть лише дві черги відключень

У передостанню неділю 2025 року в Києві буде дещо більше світла, ніж напередодні

У неділю, 21 грудня 2025 року ситуація з відключеннями світла у Києві дещо поліпшиться. Містян та бізнеси у столиці знеструмлюватимуть, як і раніше, згідно з їхніми чергами, але з графіків видно, що у столиці діятимуть лише дві черги відключень. Загалом же тривалість знеструмлень у місті складе від 6 до 9 годин, при цьому більшість відключень заплановані на вранішні та вечірні години.

Про наявність відключень у Києві та Україні загалом у неділю, 21 грудня, повідомили напередодні у НЕК Укренерго. Енергетики зауважили, що щодо населення застосовуватиміть графіки погодинних відключень, а промисловим споживачам підготували графіки обмеження потужності. Та попередили, що час та обсяг застосування обмежень можуть ще змінюватись.

А вже у компанії-постачальнику електроенергії для киян, ДТЕК Київські електромережі, повідомили про деталі знеструмлень у неділю. Судячи з графіків погодинних відключень, ситуація зі світлом у столиці поступово покращується. Виходячи з цих даних, можна сказати, що у неділю для споживачів-киян діятимуть лише дві черги обмежень.

Так, загальна тривалість знеструмлень складе від 6 до 9 годин, відповідно, для різних черг. Більшість відключень заплановано на ранкові та вечірні години. А половина споживачів-киян знеструмлюватиметься лише впродовж 2 періодів (на минулому тижні, зауважимо, в графіках були й 4 періоди знеструмлення).

Київ енергодефіцитний, є загроза блекауту на лівому березі столиці – фахівці

Нагадаємо, днями Інформатор писав із посиланням на енергоексперта Володимира Омельченка, що Київ та область відносяться до енергодефіцитних регіонів, а відтак, взимку 2025-2026 років вони будуть суттєво обмежуватись у постачанні. Знеструмлення тут сягатимуть 2-4 черг, тобто світла не буде від 8 до 16 годин на добу. А регіон в цілому може забезпечити себе за рахунок власної генерації лише на 20-25%.

А ще, ми розповідали із посиланням на голову ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслава Ігнатьєва, що через масовані російські удари по енергетиці є загроза блекауту на лівому березі Києва та в лівобережній Україні. Українцям рекомендують все ж звикати жити з такими жорсткими графіками. Вимкнення прогнозують і на літо.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: