Телеканал “Київ” вибачився за скандальний “ночний” сюжет, але Анжеліка Музиченко радіє, що купається у популярності

Гаряча тема

Нагадаємо, що на телеканалі “Київ” вийшов сюжет журналістки з сумнівною репутацією Анжелікі Музиченко (судячи з фото в її соцмережах наведенних нижче), в якому грубо порушили права людей та стандарти журналістики.

Обурені Кияни зареєстрували петицію, щодо негайного звільнення та притягнення до відповідальності, яка за декілька днів набиє вже сотні підписів.

Своє обурення також заявили провладні депутати Київської міської ради

Телеканал “Київ” прокоментував ганебний сюжет таким чином :

“Телеканал “Київ” категорично не згодний з показаним епізодом у крайньому сюжеті за участю 23-річного порушника, його допитом нашою журналісткою та показом в ефірі особистої інформації, шо містилась в його телефоні. Ми визнаємо помилку, яка була допущена нами при виході даного сюжету без купюр.

Знятий журналісткою нашого каналу матеріал не відповідає журналістським стандартам, неупередженості, внутрішнім редакційним правилам та поняттям етики. Показаний нами епізод є втручання в особисте життя та порушенням прав людини. Від адміністрації та колективу телеканалу приносимо щирі вибачення власнику телефону.

На автора матеріалу накладені адміністративні санкції: журналістку відсторонено від роботи. Наразі телеканал проводить внутрішнє розслідування щодо причин випуску редакторською групою даного сюжету саме в такому форматі.

Ми розбираємось, чому не спрацювали передбачені для таких ситуацій наші редакційні правила та внутрішні запобіжники”

Також нагадаємо, що Канал «Київ» — це комунальне підприємство, підпорядковане меру Віталію Кличку. Згідно з місцевою цільовою програмою розвитку інформаційно-комунікаційної сфери Києва на 2022—2024 роки надано 765 мільйонів гривень на фінансування засобів масової інформації. З них майже 600 мільйонів — на утримання телеканалу «Київ».

Сама Анжеліка Музиченко не бачить порушення Законів і стандартів в своїй діяльності і наступним чином прокоментувала в своїх мережах

Журналісти та війскові ЗСУ також висловили свою думку, щодо її репутації

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: