Телеканал “Київ” вибачився за скандальний “ночний” сюжет, але Анжеліка Музиченко радіє, що купається у популярності

Гаряча тема

Нагадаємо, що на телеканалі “Київ” вийшов сюжет журналістки з сумнівною репутацією Анжелікі Музиченко (судячи з фото в її соцмережах наведенних нижче), в якому грубо порушили права людей та стандарти журналістики.

Обурені Кияни зареєстрували петицію, щодо негайного звільнення та притягнення до відповідальності, яка за декілька днів набиє вже сотні підписів.

Своє обурення також заявили провладні депутати Київської міської ради

Телеканал “Київ” прокоментував ганебний сюжет таким чином :

“Телеканал “Київ” категорично не згодний з показаним епізодом у крайньому сюжеті за участю 23-річного порушника, його допитом нашою журналісткою та показом в ефірі особистої інформації, шо містилась в його телефоні. Ми визнаємо помилку, яка була допущена нами при виході даного сюжету без купюр.

Знятий журналісткою нашого каналу матеріал не відповідає журналістським стандартам, неупередженості, внутрішнім редакційним правилам та поняттям етики. Показаний нами епізод є втручання в особисте життя та порушенням прав людини. Від адміністрації та колективу телеканалу приносимо щирі вибачення власнику телефону.

На автора матеріалу накладені адміністративні санкції: журналістку відсторонено від роботи. Наразі телеканал проводить внутрішнє розслідування щодо причин випуску редакторською групою даного сюжету саме в такому форматі.

Ми розбираємось, чому не спрацювали передбачені для таких ситуацій наші редакційні правила та внутрішні запобіжники”

Також нагадаємо, що Канал «Київ» — це комунальне підприємство, підпорядковане меру Віталію Кличку. Згідно з місцевою цільовою програмою розвитку інформаційно-комунікаційної сфери Києва на 2022—2024 роки надано 765 мільйонів гривень на фінансування засобів масової інформації. З них майже 600 мільйонів — на утримання телеканалу «Київ».

Сама Анжеліка Музиченко не бачить порушення Законів і стандартів в своїй діяльності і наступним чином прокоментувала в своїх мережах

Журналісти та війскові ЗСУ також висловили свою думку, щодо її репутації

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Андрій Вітренко: райради потрібно відродити

Голова фракції «Слуги народу» в Київраді Андрій Вітренко у коментарі для видання «Київвлада» прояснив свою позицію щодо позову до Київради стосовно скасування так званих «рішень по райрадах». Вітренко підкреслив, що події початку лютого 2022 року засвідчили реальні пріоритети голови Києва та його оточення. Зараз, за його словами, навіть не йдеться …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Три внедорожники доставили для підрозділу ударних дронів

Ще три ластівки придбали та доставили для наших друзів з підрозділу ударних дронів, який мочить руssню на сході!Намагаємось швидко реагувати по запитах і я щиро вдячний за допомогу зарубіжним фондам та партнерам, зокрема:– фонду https://stopify.org.ua/ за активну участь та організацію процесу доставки авто з-закордону;– Латвійській громадській організації Pierigas Lauku Uznemeju biedriba за …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах: