Тепловики вже повернули опалення після обстрілу в усі київські будинки, але є нюанс

Активісти району

У деяких квартирах досі можуть бути холодні батареї, кажуть комунальники, але це вже клопіт не Київтеплоенерго, а компаній-управителів житлових будинків: мають налаштувати систему

У КП "Київтеплоенерго" кажуть, що тепло повернули до кожного з районів, де були "холодні" будинки, втім, тепер налаштувати систему мають локальні компанії-управителі

У Києві повернули опалення вже до геть усіх будинків, що залишалися без тепла через ворожий обстріл напередодні. Як писав Інформатор, ми з’ясували, що низка будинків у Голосіївському районі та на Солом’янці (і, ймовірно, у інших районах) були без опалення через пошкодження однієї з ТЕЦ у Києві ворогом 25 листопада. Тепер, кажуть у КП “Київтеплоенерго”, тепло дали вже у кожен будинок.

Про повернення опалення розповіли енергетики з КП “Київтеплоенерго” на офіційному порталі міста. Комунальники зауважили: через послуги низка житлових будинків столиці тимчасово залишалися без послуги через обстріли напередодні. Але до 12:00 у середу, 26 листопада, в усіх районах вже подали теплоносій, і до 16:00 того ж дня налагодили температурні параметри всередині багатоповерхівок.

“Фахівці “Київтеплоенерго” працювали у режимі 24/7, щоб відновити опалення для киян. До середини дня 26 листопада теплоносій вже подано до усіх будинків, де його не було. Зокрема відновлено теплопостачання у Печерському і Голосіївському та частинах Шевченківського, Соломʼянського, Святошинського, Дарницького та Дніпровського районів”, – розповіли у КП “Київтеплоенерго”.

Наразі, кажуть тепловики, “м’яч на полі” вже в управителів житлових будинків. Саме від них залежить, коли в квартирах потеплішає – вони мають налаштувати внутрішньобудинкові системи опалення для подачі тепла безпосередньо до квартир.

Чому в деяких будинках зникло тепло: росіяни били по енергетичних об’єктах, пошкодили ТЕЦ

Нагадаємо, напередодні Інформатор писав, що у Києві станом на вечір 26 листопада ще не подали опалення у багато житлових будинків. На відсутність теплопостачання скаржились мешканці Солом’янського та Голосіївського районів. У обслуговуючих компаніях кажуть, що комунальники ведуть роботи з відновлення теплопостачання, а КП “Київтеплоенерго” сигналізує про готовність завершити роботи на низці об’єктів до кінця дня 26 листопада.

Тепло зникло у ніч на вівторок, 25 листопада, після масованої ракетно-дронової атаки з боку РФ. У Києві з самого ранку почалися проблеми з енерго- та теплопостачанням. Як ми попереджали раніше, нічні обстріли могли вплинути на стабільність енергосистеми, і заплановані стабілізаційні графіки відключень були під загрозою. Саме так і сталося – з 9-ї години ранку в столиці запровадили екстрені відключення електроенергії, які діяли лише для мешканців лівого берега.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: