У Києві 23 жовтня діють три черги на знеструмлення: вже відомі графіки від ДТЕК

Активісти району

Протягом доби 23 жовтня 2025 року у Києві відключатимуть світло згідно з графіками погодинних знеструмлень до трьох черг одночасно

У столиці діятимуть відключення електроенергії за трьома чергами, на практиці це означає, що більшість киян будуть без світла

Протягом доби 23 жовтня 2025 року у Києві відключатимуть світло згідно з графіками погодинних знеструмлень до трьох черг одночасно. На практиці це означає, що в більшості домогосподарств столиці не буде світла або з самого ранку, або вдень і до вечора. Такі жорсткі заходи пов’язані з наслідками від ворожих атак для енергосистеми країни.

Про відключення побутових споживачів – та бізнесу – від електроенергії повідомила у своїх соцмережах та на сайті компанія-постачальник ДТЕК Київські електромережі. Згідно з оприлюдненими графіками, у четвер, 23 жовтня у столиці знеструмлюватимуть абсолютно всі групи споживачів – одні з них зранку до 14:00, інші – аж до 18:00. Найбільше “пощастило” чергам 1.1, 1.2, 2.2 та 2.3 – їм електроенергію взагалі вмикатимуть лише з 18:00 до 21:00.

Більшості споживачів світло відмикатимуть з самого ранку до білого дня чи ввечері. Такі жорсткі заходи запровадив НЕК “Укренерго” у середу, 22 жовтня, з метою заживлення споживачів, що були знеструмлені тривалий термін. Три черги в межах графіків погодинних відключень (тобто, коли у місті відключена більшість споживачів) застосовані по усій країні, і Київ тут не є вийнятком.

“Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сторінках ваших обленерго”, – закликали у НЕК.

Графік знеструмлень у Києві на 23 жовтня:

  • 1.1 черга – без світла з 09:00 до 18:00 та з 21:00 до 23:00;
  • 1.2 черга – без світла з 09:00 до 18:00 і з 21:00 до 23:00;
  • 2.2 черга – без світла з 10:00 до 18:00 та з 20:00 до 23:00;
  • 2.3 черга – без світла з 10:00 до 18:00 та з 20:00 до 23:00;
  • 3.1 черга – без світла з 13:00 до 21:00;
  • 3.2 черга – без світла з 13:00 до 21:00;
  • 4.1 черга – без світла з 17:00 до 21:00;
  • 4.2 черга – без світла з 17:00 до 21:00;
  • 5.1 черга – без світла з 07:00 до 14:00;
  • 5.2 черга – без світла з 07:00 до 14:00;
  • 6.1 черга – без світла з 07:00 до 11:00 і з 17:00 до 22:00;
  • 6.2 черга – без світла з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Досі у Києві діяли екстрені відключення – не було жодних гарантій увімкнення світла

Нагадаємо, напередодні, 22 жовтня, Інформатор повідомляв, що у Києві вводили екстрені відключення світла за рішенням НЕК Укренерго. Вони не підпорядковувались графікам – відтак, відімкнути могли будь-який з районів міста й на будь-який час. А припиняли екстрені відключення також за окремою командою від енергетиків.

А про те, що екстрені відключення повернулися до столиці, ми писали ще у середині жовтня. Для мешканців столиці це означає, що будь-які графіки не діяли,  а світло могло зникати без попередження. Час його відновлення був невідомий, втім, аби пришвидшити процес, киян закликали ощадливо використовувати електроенергію, якщо вона, звісно, була.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: