У Києві без світла досі 800 тисяч людей, але допомога близько – Денис Шмигаль

Активісти району

Перший віце-прем'єр каже: енергетики, рятувальники й комунальні служби працюють, аби заживити ті будинки та цілі мікрорайони, де немає світла, ба більше, з регіонів їдуть ще аварійні бригади

Ремонтники від ДТЕК роблять усе можливе, аби заживити киян. Фото: ДТЕК

У Києві досі без світла приблизно чверть мешканців. Станом на вечір неділі, 25 січня, у місті знеструмлено приблизно 800 тисяч споживачів. Втім, енергетики, рятувальники й комунальні служби працюють, аби заживити ті будинки та цілі мікрорайони, де немає світла.

Про це заявив перший віце-прем’єр, міністр енергетики України Денис Шмигаль. У неділю, 25 січня він заслухав доповіді щодо ситуації у Києві зі світлом та теплом.

“Триває скоординована робота енергетиків, тепловиків, рятувальників та комунальних служб з ліквідації наслідків обстрілів”, – повідомив він у дописі на Facebook.

За словами Шмигаля, у столиці, як і раніше, значний дефіцит електроенергії, діють екстрені відключення. Він зазначив, що без світла у Києві, як і вчора – понад 800 тисяч абонентів. Також Шмигаль повідомив, що тривають роботи з відновлення теплопостачання.

Також Шмигаль отримав звіт щодо забезпечення стабільності мобільних мереж та інтернету під час відключень. А ще, за словами першого віце-прем’єра, у неділю до столиці вже надійшли дві когенераційні установки. Наступного тижня очікується поставка ще двох таких установок.

“Обговорили конкретні плани щодо встановлення когенерації, прокладання нових ліній електропередач та будівництва нової генерації”, – додав він.

Крім того, уряд ухвалив рішення скерувати в столицю з резервів Міненерго додатково 50 тонн дизелю для роботи великих генераторів, які живлять критичні об’єкти і будинки. Залучать ще більше бригід з регіонів: у понеділок до столиці прибудуть ще 17 бригад із Чернігова, Тернополя, Полтави та Вінниці. У разі потреби готові додати ще 20 бригад.

“За даними Мінрозвитку, упродовж дня над ліквідацією наслідків російських атак працювали 166 бригад. У нічний час роботу продовжать 74 бригади”, – додав Шмигаль у дописі.

Київ оживає: в суботу заживили ще 88 тисяч родин на Трої, для інших відкрили Пункти незламності

Нагадаємо, у суботу, 24 січня Інформатор писав, що у Києві відновили електропостачання для 88 тисяч родин після атаки РФ. Мова про Деснянський район столиці, що дуже сильно постраждав від знеструмлення.

А ще, ми розповідали, що у Києві розгорнули 1300 пунктів незламності. Окрім цього, в місті працює 91 пункт обігріву ДСНС – їх облаштували між житловими будинками в різних мікрорайонах столиці.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Дражливе питання – від Київради вимагають внести до нового Статуту столиці райради

У громадських радах міста стверджують: без цього елементу децентралізації, що мав би повернути владу в райони, сенсу в "Конституції для киян" не буде Київрада вже намагалася повернути райради – напередодні великого вторгнення, на початку лютого 2022-го: на фото – депутати зустрічають Миколу Тищенка (на трибуні), що опонував ідеї. Фото: Дінара …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах: