У Києві без тепла 300 будинків, у двох десятках з них ситуація критична

Активісти району

Міський голова столиці та депутати Київради розповідають подробиці з даних, що їх наводили на закритому засіданні Київради

Ситуація з постачанням тепла є критичною у приблизно 20 будинках, кажуть у Київраді

У Києві з 6 тисяч багатоповерхівок, де не було опалення після російської атаки 9 січня, ще приблизно 300 будинкам ще не дали тепло. При цьому 20 з них є найбільш проблемними: що саме трапилося у кожному з них, поки невідомо. Та влада рішуче спростовує дані про те, що, нібито, у Києві є будинки, замерзлі через прорив у внутрішньобудинкових системах водопостачання.

Про поточну ситуацію із ремонтом критичної інфраструктури та теплом у Києві розповів ввечері у четвер, 15 січня міський голова столиці Віталій Кличко. За його словами, станом на 17 годину у місті залишаються без опалення ще 300 багатоповерхівок. Разом з тим, світла у місті не побільшало, зазначив мер.

“Ситуація з енергопостачанням, від якого залежить забезпечення комунальних послуг, залишається дуже складною. Наразі Київ живе за екстреними графіками відключень світла. Погодинні графіки не діють. Енергетики теж працюють 24/7, долаючи наслідки надзвичайної ситуації”, – зауважив міський голова столиці.

Водночас, депутатка Київради Вікторія Пташник після закритого засідання повідомила у Facebook, що у столиці є близько двох десятків будинків, у яких ситуація критична. В усіх інших, переконує вона, опалення буде відновлене настільки швидко, наскільки це можливо за нинішніх умов у столиці. При цьому комунальні служби працюють цілодобово, і в роботах задіяли максимально можливу кількість людей, рекордну для Києва.

“Враховуючи майбутні атаки, сформували майбутній резерв. Є план дій на випадок блекауту. Це не значить, що він буде – мова виключно про план дій, відпрацювали режим надзвичайної ситуації (наприклад, підвозу води і т.д.) Подбали про лікарні”, – тезово повідомила також депутатка у дописі.

Чи є у місті замерзлі будинки через незлитий теплоносій з внутрішніх мереж

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у житлових будинках Києва вже почалися аварії через незлитий з систем опалення теплоносій. Першим будинком, де вода прорвала труби й почала топити квартири, стала багатоповерхівка на Солом’янці, по вул. Вадима Гетьмана, 46А, корпус 3. Також прориви труб зафіксовано у Дніпровському районі (вул. Лазаревського, 6) і навіть біля Палацу “Україна” у Голосієві (вул. Велика Васильківська, 118). Поки кількість будинків, де сталися аварії, не критична, а обслуговуючі компанії, ЖЕКи й ОСББ притримуються норм, встановлених урядом, вірогідність повторення “Алчевської” трагедії виключена, вважають фахівці.

Пізніше ми подавали точку зору на комунальну “зраду” від Петра Пантелеєва, заступника голови КМДА. Він каже, що у Києві немає масової проблеми з будинками, що постраждали через розрив внутрішньобудинкових систем опалення. Такі ситуації, коли системи пошкодилися внаслідок незлиття з них теплоносія, є поодинокими, а постраждали хіба сходові клітини.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: