У Києві не вдалося провести засідання Київської міської ради

Активісти району

13 жовтня Засідання Київської міської ради не відбулося через те, що, як твердять у депутатському корпусі, представники фракцій і мер не дійшли консенсусу щодо спірних земельних питань. Депутатка від Солом’янського району Ксенія Семенова (фракція “Слуга народу”), повідомила про це, принагідно намагалася привернути увагу Віталія Кличка до побутової складової облаштування шкільних укриттів у Солом’янському районі столиці, де замість біотуалетів школярам пропонують у разі потреби користуватись відрами (на фото). Але столичний градоначальник особисто не побачив принесений депутаткою на засідання “експонат”, адже був відсутній у сесійній залі.

Про це стало відомо з допису у Facebook депутатки Ксенії Семенової.

“Мера не було, а засідання так і не відбулося. Не знайшли спільної мови по земельним питанням”, – запостила Семенова. 

В іншому дописі вона вказала, що серед спірних питань – “будівництво впритул до Київської фортеці, продаж ділянки на Мазепи 14, яку за земельним кодексом продавати не можна. Будівництво на археологічній пам‘ятці на Вознесенському 25. Знищення садиби Осипа Родіна. Будівництво на Малопідвальній в буферній зоні пам‘ятки ЮНЕСКО, в супереч міжнародним угодам”.

Ще одне гучне питання, за словами Семенової, – забудова стадіону на Каблукова: “Це маркерне питання для депутатів нашого (Солом’янського у столиці) району і депутатів, які ніби-то вболівають за спорт. Торік було створено робочу групу. Власник мав узгодити свій проект з Департаментом спорту. Але далі просто забив і домовився зібрати голоси і без того”.

Членкиня Київради також виклала у FB світлину відерця, яке вона взяла з собою на засідання 13 жовтня з тим, щоб продемонструвати його мерові міста Віталію Кличку, аби привернути увагу до облаштування шкільних укриттів у столиці.

“Це відро я сьогодні принесла в Київраду, щоб запитати у мера, чи він би таким користувався. Такі відра стоять в укриттях шкіл в Солом‘янському районі. І РДА три місяці ігнорують моє прохання купити нормальні біотуалети і облаштувати перегородки. Проте депутати отримали масу вражень. Хтось сильно здивувався, що ось так у нас в місті облаштовано укриття для дітей. Пореготали славно, але проблема приниження гідності у школах насправді несмішна. В РДА є ще два тижні, щоб усунути цю проблему. Інакше відро меру я таки подарую”, – запевнила представниця депутатського корпусу, що представляє у Київраді виборців Солом’янського району столиці.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Андрій Вітренко: райради потрібно відродити

Голова фракції «Слуги народу» в Київраді Андрій Вітренко у коментарі для видання «Київвлада» прояснив свою позицію щодо позову до Київради стосовно скасування так званих «рішень по райрадах». Вітренко підкреслив, що події початку лютого 2022 року засвідчили реальні пріоритети голови Києва та його оточення. Зараз, за його словами, навіть не йдеться …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Три внедорожники доставили для підрозділу ударних дронів

Ще три ластівки придбали та доставили для наших друзів з підрозділу ударних дронів, який мочить руssню на сході!Намагаємось швидко реагувати по запитах і я щиро вдячний за допомогу зарубіжним фондам та партнерам, зокрема:– фонду https://stopify.org.ua/ за активну участь та організацію процесу доставки авто з-закордону;– Латвійській громадській організації Pierigas Lauku Uznemeju biedriba за …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах: