У Києві пройде фестиваль контркультурної музики «Конфіскат»

Активісти району

У Києві відбудеться фестиваль контркультурної музики «Конфіскат», де зіграють незалежні гурти та артисти, які за 2020-2021 роки випустили знакові для української сцени альбоми.

Про це Укрінформу повідомили організатори фестивалю – культурна агенція Kontrabass promo, яка займається популяризацією сучасного незалежного музичного мистецтва в Україні.

«Жоден фестиваль до КОНФІСКАТу не ризикував запрошувати лише незалежних артистів, які поки не збирають стадіони та великі концертні зали. Команда агенції з нагоди свого триріччя вирішила показати, що гурти контркультурної сцени качають не гірше будь-яких популярних артистів. Їхні візуальні постановки, світлові шоу, рішення по драматургії та концептуальність вражають», – зазначили організатори.

«Конфіскат» пройде 7 серпня з 16:00 до 23:00 на Трухановому острові у Києві. Дві сцени працюватимуть послідовно та без зупинок.

Частина артистів вже давно працює з агенцією та створили чимало спільних проєктів, частина – зовсім нові та заявили про себе лише останнього року. Спільною рисою всіх учасників є потужний музичний реліз останнього року і те, що їхня музика максимально зображує карантинний період для культурної індустрії в Україні: Курган, Стас Корольов, Ragapop, Паліндром, Аппекс, Shadazz, Джозерс та інші.

«Конфіскат» – некомерційний фестиваль та організовується без фінансової підтримки брендів та інших спонсорів.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: