У Києві раптово зникло світло, на лівому березі зупинилися метро й електротранспорт

Активісти району

Близько полудня у суботу, 28 березня 2026 року у Києві сталося раптове відключення електроенергії: світло зникло принаймні на Лівобережжі, через що у місті почалися проблеми з роботою громадського транспорту

У Києві через знеструмлення вдень у суботу, 28 березня, зупинилося метро й електротранспорт

Близько полудня у суботу, 28 березня 2026 року у Києві сталося раптове відключення електроенергії. Світло зникло принаймні на Лівобережжі, внаслідок чого припинили ходити поїзди метро від ст.м. “Лісова” до “Дніпра”. Також зупинилися тролейбуси й трамваї. Спостерігаються й перебої з водопостачанням у різних районах міста.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали з посиланням на пасажирів підземки. Їх висадили з потягів просто на станціях і повідомили про неможливість курсування транспорту через проблеми з напругою. Станом на 12:00 метро на наземній частині “червоної” лінії не курсує, потяги так і стоять біля перонів на станціях.

Трохи пізніше у КМДА також повідомили, що на Лівобережжі столиці виникли перебої з постачанням електроенергії. Через це громадський транспорт став курсувати з перебоями. А у КП “Київпастранс” повідомили, що призупиняють роботу низку тролейбусів і трамваїв.

Зокрема, не курсують:

  • Тролейбусні маршрути: 29, 30, 31, 34, 37, 44, 50, 50к;
  • Трамвайні маршрути: 8, 28, 29, 33, 35.

Також, за даними Telegram-каналів, виникли проблеми з водопостачанням частини будинків у Оболонському районі. Без води лишилися частина Печерського, Голосіївського, Солом’янського й Святошинського районів. Що саме стало причиною проблем з електропостачанням, наразі невідомо.

У компанії-постачальнику, ДТЕК Київських електромережах, напередодні обіцяли, що суботу, 28 березня, місто пройде без відключень електрики. Втім, вже опівдні з’явилося повідомлення від ДТЕК, що світло киянам повернуть до 16:00.

Трохи згодом, за годину, у КМДА повідомили, що вже відновлюють роботу громадського транспорту. А от у КП “Київводоканал” продовжують роботи з повернення водопостачання у столиці – вони, кажуть, нині вирішують проблему й роблять термінові ремонти.

Метро буде змушене підняти тарифи: все через втрату частини пасажирів

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що у київському метрополітені відреагували на резонанс навколо реклами мережі кафешопів U420. Рекламні банери вже повністю демонтовані з усіх площ. Раніше ми повідомляли, як Тарас Цимбалюк вибачився за участь у цій рекламній кампанії.

А ще, ми писали, що київський метрополітен стикнувся з кризою через втрату частини пасажирів, а також тому, що міська влада свідомо стримує здорожчання вартості проїзду у зв’язку з війною. Та поки у КМДА пояснюють не-зростання тарифів необхідністю забезпечити доступність транспорту, той поступово деградує. Відтак, здорожчання не оминути, щонайменше, вдвічі, до 16 грн за поїздку.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Поліцейські провели рейд Троєщиною й покарали водіїв за стоянку на місцях для осіб з інвалідністю

У Деснянському районі столиці провели рейд спільно з ветеранами: на порушників склали адмінматеріали за ч. 6 ст. 122 КУпАП, грошове стягнення від 1020 до 1700 грн. У поліції нагадали: мета таких заходів – забезпечити реальну доступність спеціальних паркомісць для тих, хто їх потребує Столичні правоохоронці провели відпрацювання щодо дотримання водіями …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Суд вигнав забудовника з землі Інституту НАН України на Святошині

Господарський суд Києва скасував угоду про будівництво багатофункціонального комплексу на 8,14 га державної ділянки Інституту Францевича без згоди КМДА Суд анулював угоду про комплекс на держділянці НАН Господарський суд Києва заблокував забудову понад восьми гектарів державної землі у Святошинському районі столиці – ділянки, що перебуває у користуванні наукової установи. Суд …

Поділитися у соцмережах: