У Києві в рамках будівництва ЖК відкрили сквер Львівських митців. Цей же забудовник вирубав тут сотні дерев

Активісти району

На початку робіт забудовник вирубав понад 300 сторічних дубів, що викликало протести місцевих жителів.

На вулиці Львівській у Святошинському районі облаштовують сквер Львівських митців. Концепцію благоустрою створила команда Urban Design, наразі частина нового простору вже відкрита. Сквер відкрили в рамках будівництва ЖК. Для спорудження житлового комплексу на ділянці вирубали понад 300 дерев.

«Територія довгі роки була занедбаною і небезпечною. Ідея створення скверу полягала у збереженні природнього середовища зеленої зони з існуючими деревами та надання території творчого контексту», – розповідають архітектори.

За основу планувальної схеми скверу команда взяла античний театр. Зокрема, головним композиційним центром, точкою об’єднання і перетину всіх доріжок стала сцена-подіум, по периметру якої, за принципом амфітеатру, розташовані лавочки для глядачів.

Сквер облаштували в рамках будівництва готельно-житлового комплексу Chalet. Його будує компанія Standard Development.

Проте місцеві жителі повідомляють, що перед початком будівнитцва забудовник зрубав на місці майбутніх будівель всі дорослі дерева, у тому числі 100-річні та 120-річні дуби. Всього за актом обстеження видаленню підлягало 101 дерево, залишитися повинно було 253 дерева.

Територія після початку будівництва

Крім того, ділянка не відповідає цільовому призначенню та генплану. Зокрема, згідно з кадастровою картою, ділянка призначена для будівництва та обслуговування громадської забудови.

Поблизу з будівництвом знаходиться пам’ятка архітектури – дача з каріатидами. Департамент охорони культурної спадщини КМДА вніс розпорядження про припинення будь-яких робіт за адресою вулиця Львівська, 18.

За результатами засідання Тимчасової слідчої комісії ВРУ щодо корупції в ДАБІ, порушено дисциплінарні провадження стосовно головних інспекторів будівельного нагляду. На дисциплінарній комісії мають розглянути питання про правомірність видачі дозволу на виконання будівельних робіт.

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Держись, пес Патрон, идет подкрепление: пограничники показали собак-выпускников саперных курсов

О прославленном Патроне – талисмане черниговских пиротехников, который вместе с ними разминирует деоккупированные территории, знают все. Смелого служебного пса ждет подкрепление – Государственная пограничная служба Украины на своей странице в Facebook показала видео с собаками, которые вместе с кинологами прошли специальное обучение в Литве и теперь готовы помогать Патрону в …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Мешканці Київського зоопарку долучились до лікування дітей в Охматдиті (фото)

Лікарі столичного Охматдиту запросили тварин-асистентів Київського зоопарку відвідати лікарню. Мешканці гуртка юних натуралістів зоопарку із радістю відвідали хворих діточок і долучились до їх лікування. Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київського зоопарку. “У ці важкі часи головне підтримувати один одного. Тому ми з радістю прийняли запрошення приїхати до діток в  НДСЛ “Охматдит” …

Поділитися у соцмережах:
Гаряча тема
У КМДА закликають містян закликають не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива

«На сьогодні в нас інші пріоритети щодо забезпечення пальним, ніж просто забезпечення містян, що приїхали в місто, і їм потрібно кудись переміщатися. Треба пам’ятати про потреби армії та наших захисників. Кияни, якщо ви повернулися до столиці, будь ласка, за можливості користуйтеся громадським транспортом. Ті, хто перебуває в безпечних місцях, будь …

Поділитися у соцмережах: