У Києві в рамках будівництва ЖК відкрили сквер Львівських митців. Цей же забудовник вирубав тут сотні дерев

Активісти району

На початку робіт забудовник вирубав понад 300 сторічних дубів, що викликало протести місцевих жителів.

На вулиці Львівській у Святошинському районі облаштовують сквер Львівських митців. Концепцію благоустрою створила команда Urban Design, наразі частина нового простору вже відкрита. Сквер відкрили в рамках будівництва ЖК. Для спорудження житлового комплексу на ділянці вирубали понад 300 дерев.

«Територія довгі роки була занедбаною і небезпечною. Ідея створення скверу полягала у збереженні природнього середовища зеленої зони з існуючими деревами та надання території творчого контексту», – розповідають архітектори.

За основу планувальної схеми скверу команда взяла античний театр. Зокрема, головним композиційним центром, точкою об’єднання і перетину всіх доріжок стала сцена-подіум, по периметру якої, за принципом амфітеатру, розташовані лавочки для глядачів.

Сквер облаштували в рамках будівництва готельно-житлового комплексу Chalet. Його будує компанія Standard Development.

Проте місцеві жителі повідомляють, що перед початком будівнитцва забудовник зрубав на місці майбутніх будівель всі дорослі дерева, у тому числі 100-річні та 120-річні дуби. Всього за актом обстеження видаленню підлягало 101 дерево, залишитися повинно було 253 дерева.

Територія після початку будівництва

Крім того, ділянка не відповідає цільовому призначенню та генплану. Зокрема, згідно з кадастровою картою, ділянка призначена для будівництва та обслуговування громадської забудови.

Поблизу з будівництвом знаходиться пам’ятка архітектури – дача з каріатидами. Департамент охорони культурної спадщини КМДА вніс розпорядження про припинення будь-яких робіт за адресою вулиця Львівська, 18.

За результатами засідання Тимчасової слідчої комісії ВРУ щодо корупції в ДАБІ, порушено дисциплінарні провадження стосовно головних інспекторів будівельного нагляду. На дисциплінарній комісії мають розглянути питання про правомірність видачі дозволу на виконання будівельних робіт.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Як захистити своє життя та майно під час підтоплень та водопілля: рекомендації ДСНС

Внаслідок погіршення погодних умов на Київщині зберігатиметься ризик підтоплень окремих територій. Йдеться про села та ділянки поряд з річками Десна та Дніпро. Під час підтоплень та паводків потрібно діяти швидко та рішуче, щоб захистити своє життя та майно. Про це повідомляє ДСНС. ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ: У разі виникнення надзвичайної ситуації, …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве полиция нашла десятки тонн неиспользованной гуманитарки

В Киеве обнаружена большая партия невостребованных гуманитарных грузов. Об этом Офис генерального прокурора Украины 6 апреля сообщил в Telegram.По данным правоохранителей, груз находился на складах в Соломенском районе. ОГПУ разблокировал доступ к ним и провел осмотр, зафиксировав десятки тонн продуктов и оборудования из Польши, Великобритании, Азербайджана и других стран.   …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх. Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська …

Поділитися у соцмережах: