У Києві в рамках будівництва ЖК відкрили сквер Львівських митців. Цей же забудовник вирубав тут сотні дерев

Активісти району

На початку робіт забудовник вирубав понад 300 сторічних дубів, що викликало протести місцевих жителів.

На вулиці Львівській у Святошинському районі облаштовують сквер Львівських митців. Концепцію благоустрою створила команда Urban Design, наразі частина нового простору вже відкрита. Сквер відкрили в рамках будівництва ЖК. Для спорудження житлового комплексу на ділянці вирубали понад 300 дерев.

«Територія довгі роки була занедбаною і небезпечною. Ідея створення скверу полягала у збереженні природнього середовища зеленої зони з існуючими деревами та надання території творчого контексту», – розповідають архітектори.

За основу планувальної схеми скверу команда взяла античний театр. Зокрема, головним композиційним центром, точкою об’єднання і перетину всіх доріжок стала сцена-подіум, по периметру якої, за принципом амфітеатру, розташовані лавочки для глядачів.

Сквер облаштували в рамках будівництва готельно-житлового комплексу Chalet. Його будує компанія Standard Development.

Проте місцеві жителі повідомляють, що перед початком будівнитцва забудовник зрубав на місці майбутніх будівель всі дорослі дерева, у тому числі 100-річні та 120-річні дуби. Всього за актом обстеження видаленню підлягало 101 дерево, залишитися повинно було 253 дерева.

Територія після початку будівництва

Крім того, ділянка не відповідає цільовому призначенню та генплану. Зокрема, згідно з кадастровою картою, ділянка призначена для будівництва та обслуговування громадської забудови.

Поблизу з будівництвом знаходиться пам’ятка архітектури – дача з каріатидами. Департамент охорони культурної спадщини КМДА вніс розпорядження про припинення будь-яких робіт за адресою вулиця Львівська, 18.

За результатами засідання Тимчасової слідчої комісії ВРУ щодо корупції в ДАБІ, порушено дисциплінарні провадження стосовно головних інспекторів будівельного нагляду. На дисциплінарній комісії мають розглянути питання про правомірність видачі дозволу на виконання будівельних робіт.

Поділитися у соцмережах:
Анонси
Зеленський привітав Трюдо з перемогою на виборах, очікує з візитом у Києві

Президент України Володимир Зеленський привітав прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо з перемогою на парламентських виборах та очікує його з візитом у Києві. “Вітаю Джастіна Трюдо з перемогою на виборах. Упевнений, що особливе партнерство між Україною та Канадою надалі поглиблюватиметься. Очікую свого друга Джастіна Трюдо в Києві з візитом”, – написав Зеленський у своєму …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві показують фотографії американця, зроблені в Україні упродовж 1930-1959 років

У Києві на Володимирській гірці відкрили фотовиставку «Американець в Україні. Фотографії Жульєна Браяна з 1930-1959 років», яка присвячена довоєнному та післявоєнному періоду в Україні. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації. «Фотографії увічнили образ довоєнного повсякденного життя українців, а також неповторної чарівності міст, їхніх площ та вулиць, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве «мажор» на Audi убегал от полиции, отстреливаясь

В Киеве задержали мужчину, который на машине скрылся от полиции в Вышгороде, а потом во время движения стрелял в сторону правоохранителей. Об этом сообщает пресс-служба полиции Киевской области. Сообщается, что во время патрулирования Вышгорода полицейские остановили автомобиль Audi, водитель которого хаотично перестраивался во время движения. Водитель транспортного средства достал пистолет и направил …

Поділитися у соцмережах: