У Києві величезні черги до пунктів вакцинації

Активісти району

У неділю, напередодні переходу Києва до “червоної” зони карантину і посилення обмежень владою міста, до пунктів вакцинації від коронавірусу вишикувалися черги із сотень людей.

ДжерелоСуспільне

Деталі: Біля пункту вакцинації у Міжнародному виставковому центрі станом на 15 годину була черга з близько 200 людей.

На місці біля МВЦ чергує представник муніципальної охорони, який контролює просування черги й інформує, до якої черги й кому доєднатися. Є дві черги, без запису (до 200 людей) та за записом (близько 50 людей).

Один з охочих вакцинуватися Вадим Глитень розповів Суспільному, що прийшов о 5 ранку і отримав номер 485 в черзі. Він зайняв чергу для себе й своєї родини.

У пункті вакцинації в ТРЦ “Гулівер” — невелика черга, але приймають лише за попереднім записом.

Також у Києві відкрили пункт вакцинації на НСК “Олімпійський“. У чергу там вишикувалися кілька сотень людей.

31 жовтня пункт вакцинації працював з 10.00 до 17.00, 1 листопада працюватиме з 11:00 до 19:00.

Що передувало: Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відправила Київ у “червону” зону поширення коронавірусу з 1 листопада.

28 жовтня очільник столиці Віталій Кличко на брифінгу заявив, що через наближення до показників “червоної” епідзони у Києві з 1 листопада запроваджуються суворі обмеження для невакцинованих громадян.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: