У Київпастрансі розповіли, коли готові будуть відновити рух тролейбусів і трамваїв столицею

Активісти району

М'яч нині на полі в енергетиків: щойно ті готові будуть заживити контактну мережу, транспортники готові почати роботу електротранспорту у місті

У КП "Київпастранс" готові в оперативному режимі відновити роботу електротранспорту в столиці, втім, чекають на гарні новини від енергетиків

У КП “Київпастранс” готові в оперативному режимі відновити роботу електротранспорту в столиці. Втім, поки м’яч “на полі” в енергетиків – саме вони мають заживити контактну мережу для роботи трамваїв і тролейбусів. Поки цього не сталося, будь-які терміни відновлення відсутні, власне, й самі енергетики поки не дають жодних прогнозів розвитку ситуації.

Про це розповів у коментарі телеканалу Київ 24 Тимур Костенко, начальник Служби організації руху КП “Київпастранс”. Він пояснив, що до рішення про тимчасову зупинку електротранспорту у столиці спонукала виключно складна ситуація в енергосистемі міста й країни. Втім, на підприємстві змогли знайти модель, за якої рух у столиці все ж здійснюватиметься.

“Перевезення пасажирів забезпечене, в місті організовані дублюючі автобусні маршрути – на сьогоднішній день таких є по маршрутам тролейбусів 30, по трамвайним – 10. Вони організовані по осносним напрямкам із максимальним пасажиропотоком”, – зауважив Костенко у коментарі.

Відповідаючи на запитання про те, чи КП “Київпастранс” регулює кількість автобусів на кожному з маршрутів, виходячи з завантаженості, посадовець зауважив, що на підприємстві було розуміння, що подібна ситуація є можливою. Костенко каже: транспортники розробили план, зокрема, й щодо переорієнтації автобусів з постійних маршрутів на тимчасові.

“На сьогодні в нас працює максимально можлива для підприємства кількість рухомого складу. Також для забезпечення перевезень залучаються водії електротранспорту, які завчасно навчалися й отримали категорію “Д” для водіння автобусів на базі підприємства. Ситуація на сьогодні під контролем”, – додав посадовець.

А от на запитання, коли замість дублюючих знову зможуть запустити електротранспорт, відповіді в Служби руху КП “Київпастранс” поки немає. Ситуація залежить виключно від живлення контактних мереж – а це сфера діяльності енергетиків.

“Як підприємство-перевізник, ми готові в будь-який момент відновити роботу електротранспорту, але це питання залежить не від нас, а від енергетиків. Щойно буде можливість відновити постачання в електромережу – ми зможемо оперативно відновлювати рух. Але в них, на жаль, поки немає прогнозів”, – додав Костенко.

Після обстрілу 9 січня тролейбуси та трамваї почали збоїти, а вже за 4 дні їх рух припинили

Нагадаємо, після обстрілу й початку негоди, що сталися 9 січня, Інформатор писав про збої в роботі електротранспорту у столиці. На Лівобережжі він перестав курсувати в принципі, а на правому березі Києва низка маршрутів припинила рух через падіння гілок дерев на контактну мережу.

А вже 13 січня стало відомо, що через знеструмлення Києва місто тимчасово відмовляється від руху трамваїв та тролейбусів. У цей день електротранспорт вже припинив курсувати й на правому березі міста. Причина – брак електроенергії, яка нині потрібна для підключення житлових будинків до опалення.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Дражливе питання – від Київради вимагають внести до нового Статуту столиці райради

У громадських радах міста стверджують: без цього елементу децентралізації, що мав би повернути владу в райони, сенсу в "Конституції для киян" не буде Київрада вже намагалася повернути райради – напередодні великого вторгнення, на початку лютого 2022-го: на фото – депутати зустрічають Миколу Тищенка (на трибуні), що опонував ідеї. Фото: Дінара …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах: