У мене є мрія: Кличко згадав, що хотів збудувати Діснейленд у Гідропарку

Активісти району

Міський голова столиці вперше висловився про четвертий термін на чолі Києва: каже, що має ще багато ідей щодо облаштування міського простору

Якщо у Києві й може бути Диснейленд, – то лише на Гідропарку, каже Кличко

Міський голова столиці згадав про власну давню мрію. Точніше, навіть обіцянку: він хотів звести Діснейленд у київському Гідропарку. З інших подібних обіцянок, як писав Інформатор, – підземний океанаріум у зоопарку, реконструкція Контрактової площі та метро в Бровари.

Про мрію зробити зі столичного Гідропарку справжній Діснейленд – Віталій Кличко розповів у коментарі телеканалу ICTV2. Він зауважив, що такі плани виношував вже давно, відповідаючи на запитання, чи піде на ще один термін. Власне, про новий, вже четвертий, термін на чолі Києва міський голова сказав вперше.

“Далі побачимо. Дуже часто приходжу втомленим додому, дивлюсь в дзеркало і задаю собі питання: ти впевнений, що тобі це потрібно? Але наступного дня відпочиваю, та кажу: Ні, я так просто не здамся. Працюю, борюсь далі. У мене багато мрій було, і залишається. Зробити з Гідропарку Діснейленд”, – сказав Кличко телеканалу.

Зауважимо, що для Віталія Кличка наступне балотування на посаду київського міського голови буде вже шостим. Вперше він змагався за посаду мера у 2006 році. Потім намагався стати мером у 2008-му, проте програв Леоніду Черновецькому. Втім, переміг він лише у 2014-му, а потім – і у 2015-му, набравши 65,5% голосів. На третій термін він пішов у грудні 2020-го, набравши 50,52% голосів.

Метро в Бровари та найбільший у Європі скейт-парк: про що ще мріяв Кличко

Зауважимо, Інформатор писав, що про мрію міському голові вже нагадували кияни. Так, у січні 2025 року на сайті Київради з’явилася петиція, яка мала б нагадати Кличку про амбітний проєкт, “запланований” ним 10 років тому, у 2014-му. Щоправда, автори петиції писали вже не про бажання розважитися, а про необхідність привести до ладу занедбану територію у Києві.

Також ми розповідали про усі найамбітніші проєкти Кличка, які так і не побачили світ. Йдеться не лише про Діснейленд, а й про підземний океанаріум у зоопарку, реконструкцію Контрактової площі та повністю пішохідний Поділ, метро на Троєщину та у Бровари до кінця 2025 року. І ще, звісно, – про найбільший у Європі скейт-парк.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: