У Зеленского просят отменить на время войны коммуналку в областях, где идут бои

Активісти району

На сайте президента зарегистрирована петиция об отмене коммунальных платежей в областях, где идут боевые действия. 

Предлагается отменить коммуналку в Харькове и Харьковской области, где из-за боев и постоянных обстрелов большинство людей лишились работы, но при этом не могут получать помощь от государства, не являясь переселенцами.

Автором петиции указана Юлия Владимирова.

“В сложившейся ситуации считаю необходимой мерой отмену всех коммунальных платежей в областях, где идут постоянные обстрелы и боевые действия, в частности Харькове и Харьковской области. Эту меру нужно принять до момента окончания боевых действий. Сейчас большинство людей осталось без дохода, без работы, люди пытаются выжить. Харьковчане не могут получать ВПЛ, поскольку не временно перемещены. Люди не могут оплачивать коммунальные платежи”, -сказано в тексте петиции.

За сутки петиция набрала 738 голосов из необходимых 25 тысяч. До конца сбора подписей остался 91 день.

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: