Улицу Искровскую на Соломенке могут переименовать в честь Джохара Дудаева

Анонси
2

В Киеве может появиться улица Джохара Дудаева. С такой просьбой муфтий Духовного управления мусульман Украины “Умма” Саид Исмагилов обратился к мэру Киева Виталию Кличко и заместителю городского головы – секретарю Киевсовета Владимиру Прокопиву.

“Многоуважаемые Виталий Кличко и Владимир Прокопив! Обращаемся к вам с просьбой о переименования улицы в Киеве в честь Джохара Дудаева. Призываем Вас поддержать такое предложение, и проголосовать его в сессионном зале”, – написал Исмагилов.

Муфтий Духовного управления мусульман Украины “Умма” отметил, что в честь Джохара Дудаева уже названы улицы и площади в Варшаве, Риге, Вильнюсе, Стамбуле, Анкаре и других городах мира.

“Имеем надежду, что в рамках декоммунизации депутаты Киевсовета поддержат инициативу, и улица с его именем появится и в столице Украины”, – подытожил он.

Напомним, 19 февраля 2019 года по результатам общественных слушанний предлагается переименовать улицу Проектную в Шевченковском районе столицы в честь Амины Окуевой, а улицу Искровскую в Соломенском районе – в честь Джохара Дудаева.

Джохар Дудаев – чеченский военный и политический деятель, первый президент Чеченской Республики Ичкерия, которая в 1990-х годах боролась за независимость от России. Был убит ракетой, выпущенной с российского самолета Су-25 в 1996 году.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: