В Киеве на Вырлице “экоактивисты” вырубали деревья и избили АТОшника

Активісти району

Скандал из-за земельного участка вблизи озера Вырлица в Киеве набирает обороты. На этом живописном месте должны построить Центр реабилитации воинов АТО, однако экоактивисты хотят, чтобы там обустроили парк.

Обещания “зачистить Киев от АТОшников” опубликовал в фейсбуке мужчина с именем Федор Андрейченко, который якобы причастен к движению экоактивистов. Также он опубликовал видео избиения ветерана и уничтожения молодых деревьев, высаженных вблизи от озера.

Впрочем, сами представители сообщества “Экопарк Вырлица” говорят, что силового крыла у них нет, а таким провокативным способ неизвестные пытаются дискредитировать их деятельность.

Вырубили деревья и назвали это борьбой за экопарк

  • 9 сентября ветераны и пострадавшие в результате войны на Донбассе провели волонтерскую акцию и расчистили от мусора участок земли у озера Вырлица. Также защитники Украины высадили на площадке несколько десятков деревьев.
  • АТОшники объяснили, что хотят навести порядок вокруг озера. Кроме того, они выступают за то, чтобы на Вырлице появился центр реабилитации воинов АТО.
  • В ночь на 14 сентября 4 злоумышленников вырубили эти молодые деревца или вырвали их с корнями. Такие действия Андрейченко назвал “контракцией против продажных АТОшников, выступающих за застройку озера и Экопарка Вырлица”.
Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: